10634 відвідувача онлайн
5 731 36

Аваков не причетний до акції "Азова" під Радою, - Білецький

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не причетний до акції батальйону "Азов" під Верховною Радою 20 травня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат, командир підрозділу Андрій Білецький в інтерв'ю ЛІГА.net.

"Звичайно, як глава МВС Аваков має до полку "Азов" опосередковане відношення, але в цілому вся нісенітниця з плітками про вплив на нас Авакова або Коломойського - це породження конспірологічного характеру. І, насамперед, це стосується українських ЗМІ. У нас настільки звикли до невдач, що будь-яка успішна подія або дія кого-небудь, особливо в публічній площині, тут же називається чиїмось проектом, причому проектом спочатку нехорошим. Це український культ невдачі і неповаги до самого себе", - сказав він.

Також читайте: "Мені плювати на міжнародні суди і їхні вироки", - терорист Гіркін про рішення Гаазького трибуналу


"Давайте говорити серйозно: Аваков сьогодні - партнер Банкової, як і всі міністри коаліції. І він зацікавлений більше, ніж інші, в утриманні цього так званого порядку, "стабільності" і так далі. Це їхні золоті часи. БПП і "Народний фронт" зараз приречені утримувати формальний спокій, видимий паритет і їм зараз точно не до розхитування ситуації", - додав парламентарій.


Також читайте: Росія перекинула на Донбас 28 "Градів", 10 САУ і танків, 11 БТР, 600 тонн боєприпасів, - Міноборони України

Топ коментарі
+13
А завтра, в Мариуполе, в 16.00 батальон "Донбасс" празднует свою вторую годовщину!!! Я- непременно пойду! Попробую фоторепортаж отснять. И выложу. Никаких претензий к "Азову", но... "Донбасс"!!! Они мне нравятся!!!
показати весь коментар
28.05.2016 13:42 Відповісти
+8
http://i-fotki.info/ Аваков не имел отношения к акции "Азова" под Радой, - Билецкий - Цензор.НЕТ 6560
показати весь коментар
28.05.2016 14:01 Відповісти
+6
Бебебебе... Так в Панаме теплая компашка собралась. Панама рулит.
показати весь коментар
28.05.2016 14:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кореш не при делах
показати весь коментар
28.05.2016 13:33 Відповісти
Не, а Аваков хоть к чему-нибудь в Украине имеет отношение - к чему-нибудь, связанному с его работой - или только охрана петиной жопы?
показати весь коментар
28.05.2016 13:40 Відповісти
Аваков - унікальний чєл ...
З часів Майдану , 2,5 роки , при всіх урядах - він ЄДИНИЙ зберіг свою посаду !
В чому таємниця ?!
показати весь коментар
28.05.2016 14:52 Відповісти
вау - я не первый, кто это сказал - just permanent Facebook surfing - я так думаю)) по русски и украински это просто не так звучит
показати весь коментар
28.05.2016 19:52 Відповісти

то й ми на те сподіваємося
показати весь коментар
28.05.2016 13:35 Відповісти
Короче, "Азов" положил на Авакова и его чуткое руководство. Нестор Иванович Билецкий человек независимый, ему даже сам Беня не указ.
показати весь коментар
28.05.2016 13:38 Відповісти
Тільки появляєть народний улюбленець, вдразу йому вішають союз чи гроші Льовочкіна, Фірташа, Ахмєта, чи на худий кінець підтримку Авакова, Каноненка. Безпрограшна гра.
показати весь коментар
28.05.2016 13:40 Відповісти
А завтра, в Мариуполе, в 16.00 батальон "Донбасс" празднует свою вторую годовщину!!! Я- непременно пойду! Попробую фоторепортаж отснять. И выложу. Никаких претензий к "Азову", но... "Донбасс"!!! Они мне нравятся!!!
показати весь коментар
28.05.2016 13:42 Відповісти
хорошей погоды
показати весь коментар
28.05.2016 13:48 Відповісти
Скажи від мене "Дякую".
показати весь коментар
28.05.2016 13:48 Відповісти
от всех нас
показати весь коментар
28.05.2016 13:49 Відповісти
Сделаю!!! Непременно!
показати весь коментар
28.05.2016 13:55 Відповісти
Саня ну че узнал кто я.
показати весь коментар
28.05.2016 13:50 Відповісти
Я тебе не Саня. Нет.
показати весь коментар
28.05.2016 13:53 Відповісти
А кто ты Александра!?
показати весь коментар
28.05.2016 13:59 Відповісти
Тот, кого Цензор забанил за репост марша "Азова".
показати весь коментар
28.05.2016 14:04 Відповісти
???
показати весь коментар
28.05.2016 14:06 Відповісти
NNN стуканул.
показати весь коментар
28.05.2016 14:09 Відповісти
Александр я не пойму Вас о чём Вы!?
показати весь коментар
28.05.2016 14:13 Відповісти
О том, что я получил Бан на Цензоре за репост проведения этого марша по жалобе NNN на Совете форумчан за флуд. Там ещё жалоба ватника была на призывы к революции-её админ тоже удовлетворил, но потом удалил.
показати весь коментар
28.05.2016 14:19 Відповісти
http://i-fotki.info/ Аваков не имел отношения к акции "Азова" под Радой, - Билецкий - Цензор.НЕТ 6560
показати весь коментар
28.05.2016 14:01 Відповісти
Честно, а я не знаю, кто там прав и Азову по привычке деньги отстегиваю, глупость, что они такую символику выбрали, ею легко спекулировать на тему фашизма, но я не думаю, что там плохие ребята воюют
показати весь коментар
28.05.2016 19:57 Відповісти
Потихоньку начинается
показати весь коментар
28.05.2016 13:53 Відповісти
Аваков не имел отношения к акции "Азова" под Радой, - Билецкий - Цензор.НЕТ 8357
показати весь коментар
28.05.2016 13:55 Відповісти
Бебебебе... Так в Панаме теплая компашка собралась. Панама рулит.
показати весь коментар
28.05.2016 14:50 Відповісти
Як каже Савченко, дякуємо Авакову, що не заважав.
показати весь коментар
28.05.2016 13:57 Відповісти
Відносно Коломойського. То ще дуже велике питання, хто зробив більше для збереження держави у критичні часи - він чи Порошенко?!
показати весь коментар
28.05.2016 14:00 Відповісти
А на "Азов" бабушки по 5 грн. скинулись. Ага...
показати весь коментар
28.05.2016 14:37 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=XvDR9nk_CdE Пришел Аваков, поставил решетку. Полиция или насрано ?!
показати весь коментар
28.05.2016 15:16 Відповісти
ПНХ белый "вождь"!! и не бат.Азов а некий ГК_типо_азов..
шльопер а не депутат!!
показати весь коментар
28.05.2016 16:43 Відповісти
Розказуй!