Українська шаблістка Харлан завоювала "золото" на турнірі "Московська шабля"
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ТСН", у фіналі Харлан перемогла американку Маріель Загуніс із рахунком 15:13.
На шляху до "золота" українка перемогла в чвертьфіналі кореянку Кім Джі Еон (15:12), а в півфіналі розгромила росіянку Юлію Гаврилову (15:9).
Для Ольги це четверта в кар'єрі перемога на "Московській шаблі".
[Зображення недоступне]
Кацапоиды, заметьте, и без мельдония!