10594 відвідувача онлайн
136 720 416

"Антонов" отримав замовлення від ЗСУ на розробку бойового літака, - Генштаб

Про це у вівторок під час брифінгу в Генеральному штабі заявив заступник начальника озброєння Збройних сил України полковник Владислав Шостак, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"У нас є замовлення на виготовлення бойового літака. Зокрема, виконавцем такого проекту буде АНТК "Антонов". Як очікується, двигуни вироблятиме "Мотор Січ", - зауважив представник Генерального штабу.

Він також зазначив, що українська сторона розглядає можливість закупівлі техніки іноземного виробництва, але віддає перевагу вітчизняним зразкам.

Також читайте: Україна і Туреччина планують спільну розробку та виробництво літаків, - Зубко

За словами полковника, це пов'язано зі складністю і високою вартістю створення інфраструктури для технічного супроводу та обслуговування такої техніки.

Шостак також зауважив, що українські підприємства розробляють виробництво зенітно-ракетних комплексів середньої дальності, а також проводять модернізацію наявних зразків, зокрема, комплексів С-125.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи достатня кількість ЗРК є у військах, він зауважив, "у вашому запитанні міститься відповідь, російська сторона не застосовує авіацію проти України саме тому, що у нас є достатньо одиниць протиповітряної зброї".

Читайте також: На відновлення авіатехніки ЗСУ в 2016 році виділено близько 2,5 млрд грн, - Міноборони
Топ коментарі
+54
позитивная новость!
показати весь коментар
31.05.2016 15:19 Відповісти
+36
А ведь сделают. И хорошего сделают!
показати весь коментар
31.05.2016 15:20 Відповісти
+33
Я как-то, кста, в рамках НАТОвского проекта, встречался с инженерами с АНа. Так, мужик в возрасте... (мне-то не 15-ть..) объяснял еще советскую систему заказов. Он еще про совдеп рассказывал, что там АНу давали только те заказы, которые в разы превосходили техзадачу и вписывались в смету проекта. "А иначе все отдавали россиянам..".
Так что можем надеяться, что в кооперации с Южмашем и другими отечественными предприятиями - парни смогут. Главное, чтоб инженерам платили больше чем топ-менеджерам в банке и никто в Киеве не разводился на недовыполнение техзадания.
АНовцы - вы лучшие!!! В вас верит вся страна!!!
показати весь коментар
31.05.2016 15:28 Відповісти

Завантаження...