"Антонов" отримав замовлення від ЗСУ на розробку бойового літака, - Генштаб
Про це у вівторок під час брифінгу в Генеральному штабі заявив заступник начальника озброєння Збройних сил України полковник Владислав Шостак, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"У нас є замовлення на виготовлення бойового літака. Зокрема, виконавцем такого проекту буде АНТК "Антонов". Як очікується, двигуни вироблятиме "Мотор Січ", - зауважив представник Генерального штабу.
Він також зазначив, що українська сторона розглядає можливість закупівлі техніки іноземного виробництва, але віддає перевагу вітчизняним зразкам.
За словами полковника, це пов'язано зі складністю і високою вартістю створення інфраструктури для технічного супроводу та обслуговування такої техніки.
Шостак також зауважив, що українські підприємства розробляють виробництво зенітно-ракетних комплексів середньої дальності, а також проводять модернізацію наявних зразків, зокрема, комплексів С-125.
Відповідаючи на питання журналістів про те, чи достатня кількість ЗРК є у військах, він зауважив, "у вашому запитанні міститься відповідь, російська сторона не застосовує авіацію проти України саме тому, що у нас є достатньо одиниць протиповітряної зброї".
"У нас є замовлення на виготовлення бойового літака. Зокрема, виконавцем такого проекту буде АНТК "Антонов". Як очікується, двигуни вироблятиме "Мотор Січ", - зауважив представник Генерального штабу.
Він також зазначив, що українська сторона розглядає можливість закупівлі техніки іноземного виробництва, але віддає перевагу вітчизняним зразкам.
За словами полковника, це пов'язано зі складністю і високою вартістю створення інфраструктури для технічного супроводу та обслуговування такої техніки.
Шостак також зауважив, що українські підприємства розробляють виробництво зенітно-ракетних комплексів середньої дальності, а також проводять модернізацію наявних зразків, зокрема, комплексів С-125.
Відповідаючи на питання журналістів про те, чи достатня кількість ЗРК є у військах, він зауважив, "у вашому запитанні міститься відповідь, російська сторона не застосовує авіацію проти України саме тому, що у нас є достатньо одиниць протиповітряної зброї".
Так что можем надеяться, что в кооперации с Южмашем и другими отечественными предприятиями - парни смогут. Главное, чтоб инженерам платили больше чем топ-менеджерам в банке и никто в Киеве не разводился на недовыполнение техзадания.
АНовцы - вы лучшие!!! В вас верит вся страна!!!