8504 відвідувача онлайн
4 858 38

Уряд працює над розробкою рішень щодо підтримки невеликих фермерських господарств, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду із представниками аграрного бізнесу щодо обговорення актуальних питань подальшого розвитку агропромислового комплексу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату КМУ.

Читайте також: У Росії вирішили повернутися до ідеї колгоспів

"Хочу підкреслити абсолютну підтримку уряду, розуміння необхідності розвитку аграрного сектора, зокрема, створення умов для того, щоб ми нашу аграрну продукцію не лише сировиною відправляли, а орієнтувалися загалом на глибиннішу переробку, створювали додану вартість в Україні, розвивали можливості нашого внутрішнього ринку і, безумовно, підтримували експорт нашої продукції", - заявив Володимир Гройсман.

Як зазначається, уряд підтримує ідею розробки системи адресної цільової підтримки невеликих господарств до 500 га, про що домовлено на попередній зустрічі Володимира Гройсмана з представниками аграрного сектора під час його головування у Верховній Раді України, і розробляє необхідну нормативну базу. "Наша позиція незмінна в тому, що ми хочемо підтримувати фермерський рух в Україні", - зазначив він.

Учасники обговорення наголосили на необхідності виведення вітчизняних аграрних виробників "із тіні". Цьому сприятиме запровадження прозорої та справедливої системи оподаткування. Вони зауважили на необхідності підтримки дрібних господарств, зокрема, шляхом стимулювання кооперативів

Читайте також: G-7 схвалила результати енергетичних реформ в Україні

Представники аграрного бізнесу виявили зацікавленість у підтримці закладів професійно-технічної освіти для якісної підготовки фахівців.

Голова уряду запевнив представників аграрного сектора, що підтримує їх: "Я зацікавлений у тому, щоб аграрний сектор розвивався. Я зацікавлений у тому, щоб ви розширювали продукцію та поглиблювали переробку сировини. Я зацікавлений у тому, щоб ваша продукція була конкурентноспроможною, і готовий надавати підтримку дрібним виробниками через кооперацію. Я зацікавлений у тому, щоб система оподаткування була ефективною з точки зору наповнення бюджету", - наголосив він.

Сторони домовилися відновити діяльність робочої групи для напрацювання пропозицій щодо розв'язання ключових проблем галузі. Групу очолить профільний міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.
Топ коментарі
+12
Капец небольшим фермерским хозяйствам...
показати весь коментар
31.05.2016 20:48 Відповісти
+11
Лучше не мешай
показати весь коментар
31.05.2016 20:40 Відповісти
+10
Цікаво, а що то були за "прєдставітєлі аграрного бізнеса"? Невже дрібних фермерів насмикали з сіл і доставили до тєла великого реформатора? Навряд чи. Скоріш за все воно зустрічалось з великими аграрними тузами. А ось з ними обговорювати підтримку малих фермерів - це блюзнірство навіть для семіта. І взагалі - совком смердить від цих зустрічей. Отакі у них і реформи
показати весь коментар
31.05.2016 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лучше не мешай
показати весь коментар
31.05.2016 20:40 Відповісти
Треба підтримувати не дрібних фермерів, а споживачів їх продукції в селах, тобто розвивати села та малі населені пункти і створювати там внутрішні ринки споживання сільськогосподарської продукції! Треба створювати інфраструктуру в малих населених пунктах, щоб люди переїжджали з міста в село і тим самим підтримували населені пункти своїми грошима, які вони будуть там витрачати кожен місяць. Дрібні фермери та селяни мають продавати свою продукцію в селі сусідам які мають стабільний дохід і мають якісь фінансові заощадження, це створить в селі внутрішній ринок для сільськогосподарської продукції і мінімізує витрати селян на поїздки у місто заради продажу власної продукції - молока, яєць, сала, м'яса, овочів, фруктів. Потрібна державна програма підтримки переселення міських пенсіонерів в село, А пенсіонери зможуть зекономити свої гроші на продуктах та послугах і жити на природі в екологічно чистому середовищі, запрошувати до себе в гості дітей та внуків. Якщо цей процес буде масовим, то українське села та малі населені пункти відродяться, в них прийдуть гроші разом з міськими пенсіонерами! За міськими пенсіонерами в села поїдуть програмісти, ІТшники, вчені та спеціалісти які працюють дистанційно або вахтовими методами. Держава має створити на селі мінімально комфортні умови, дороги, транспортне сполучення з райцентром, водопроводи, якісні електромережі, медичне забезпечення, аптеки, магазини, відновити будинки культури, прокласти Інтернет, зв'язок та кабельне телебачення. На селі мають жити люди у відносно комфортних умовах.
показати весь коментар
31.05.2016 22:41 Відповісти
Это правильно . Но вы романтик !! Реальность проще . К власти пришло стадо клептоманов воров , озверевших от безнаказанности в мародерстве с фронта . Насралов ( Насиров ) с Петей , Сеней и Гройсманом создали паутину воровских схем в Украине и высасывают последние соки с государства . Им нет никакого дела до малых ферм и стариков . Они пришли к власти Навсегда ( ну как предыдущий урод) и спешат побыстрее пока их не повязали нахапать . Как говорит Петя : война , трудности ......
показати весь коментар
01.06.2016 07:57 Відповісти
Ми підтримуємо сільгоспвиробників вже 25 років, а до того ще 70 років розбудовували агросектор і в результаті прийшли до повної деградації села. Треба змінювати пріоритети державної підтримки, треба підтримувати саме село як населений пункт і вкладати гроші не в фермерів а в розвиток споживчого ринку на селі.
показати весь коментар
01.06.2016 19:02 Відповісти
Я заинтересован в том, чтобы система налогообложения была эффективной с точки зрения наполнения бюджета", - подчеркнул он.-вот основная цель ! Содрать с фермера 3 шкуры!
показати весь коментар
31.05.2016 20:47 Відповісти
Капец небольшим фермерским хозяйствам...
показати весь коментар
31.05.2016 20:48 Відповісти
В общем кирдык небольшим фермерским хозяйствам подкрался незаметно.
Господи, избави их как от любви, так и ненависти правительства "фахівців" и прочих "технократов"!
показати весь коментар
31.05.2016 20:49 Відповісти
Видать Насралов ( Насиров ) приказал Вовику ( Гройсману) ,, охватить ,, вниманием малые хозяйства . Значит будут грабить .....
показати весь коментар
01.06.2016 07:59 Відповісти
Цікаво, а що то були за "прєдставітєлі аграрного бізнеса"? Невже дрібних фермерів насмикали з сіл і доставили до тєла великого реформатора? Навряд чи. Скоріш за все воно зустрічалось з великими аграрними тузами. А ось з ними обговорювати підтримку малих фермерів - це блюзнірство навіть для семіта. І взагалі - совком смердить від цих зустрічей. Отакі у них і реформи
показати весь коментар
31.05.2016 20:51 Відповісти
Дайте им дешёвые кредиты.Делов то.
показати весь коментар
31.05.2016 20:56 Відповісти
Вообще- то и кредитов не надо . Нормальные цены и вменяемое налогообложение .
показати весь коментар
31.05.2016 21:06 Відповісти
Лучше убрать управителей, Желательно всех и желательно подальше.
показати весь коментар
01.06.2016 00:45 Відповісти
Правительство не работает , оно ворует !!!
показати весь коментар
31.05.2016 20:57 Відповісти
Ты уверен что ворует не народ? )))
показати весь коментар
31.05.2016 21:04 Відповісти
Хотелось бы услышать настоящих фермеров,анука Ольгинские боты поднатужтесь.)))))))
показати весь коментар
31.05.2016 21:07 Відповісти
Не будь наивным
показати весь коментар
31.05.2016 21:13 Відповісти
в чем его "наивность"?
показати весь коментар
31.05.2016 21:32 Відповісти
В Винницкой области много фермеров наподдерживали? А за бесценок сколько скупили земли, в том числе и сонцесяйный с папашкой-героем?
Сдается мне, что цель всех этих маланских манцев - все бОльшая концентрация земли в руках крупных барыг. разоренные пойдут в наймиты или побираться.
показати весь коментар
31.05.2016 21:00 Відповісти
Поддержки нуждаются исключительно все небольшие предприятия в хозяйственной сфере. Это по сути и есть малый и средний бизнес страны, которые могут наиболее оперативно расширить сферу производства товаров и услуг в стране и существенно (7-10 %) увеличить ВВП страны. Но для этого нужна поддержка рынка. И для запуска восстановления потенциала рынка, а также малого и среднего бизнса необходимо ликвидировать тарифно-субсидиальную политику им. Яценюка и существенно увеличить полкупательную способность населения.
показати весь коментар
31.05.2016 21:02 Відповісти
. Я заинтересован в том, чтобы ваша продукция была конкурентоспособной, и готов оказывать поддержку мелким производителями через кооперацию.

А.....этого мало.Как оказалось именно аграрный сектор в тяжелое время смог дать глоток воздуха стране.Символично? Не-а, симптоматично. Мало кооперации, нужна поддержка по хранению и переработке. Мелкие фермеры ее просто не потянут.Ну не потянут они сами элеватор и все!!Нужна поддержка генетикой, новыми сортами, которые адаптированы к изменяющемуся климату. Не потянут мелкие фермеры - центр селекции и генетики. Ну не потянут и все. Нужна помощь просто селу кадрами - агрономами, зоотехниками, ветеринарами. Сам фермер не в состоянии держать в голове такой объем знаний. Ну про поддержку техникой не говорю, вместо меня Джон Дирр скажет.
показати весь коментар
31.05.2016 21:05 Відповісти
вся рефформа по їх словах полягає в тому щоб зменьшити податки ітд а про дотації,кредити,тобто фін допомогу ніхто не говорить,з цього і висновок що знову ні про що.
показати весь коментар
31.05.2016 21:11 Відповісти
Порошенко подал в Верховную Раду законопроект №4734 о судоустройстве и статусе судей, которым предлагается повысить зарплату судей Верховного суда в 6 раз до 75 минимальных заработных плат.Также президент предлагает установить доплату за выслугу лет при работе более 3 лет - 15%, 5 лет - 20%, 10 лет - 30%, 15 лет - 40%, 20 лет - 50%, 25 лет - 60%, 30 лет - 70%, 35 лет - 80%.Также выростут оклады судей местного,апелляционного и высшего специализированного суда.
Правительство работает над разработкой решений по поддержке небольших фермерских хозяйств, - Гройсман - Цензор.НЕТ 6632
показати весь коментар
31.05.2016 21:13 Відповісти
кто кормить всю эту киздобратию будет?
А, ну-да "мелкие фермеры" после реформ гноймэна.....
показати весь коментар
31.05.2016 21:35 Відповісти
предпочитаю, чтобы судьям платил бюджет по белому, чем "решалы" по черному..
показати весь коментар
01.06.2016 01:42 Відповісти
До их " рехворм" аграрный сектор был вполне конкурентноспособный и развит . Сейчас все направлено чтобы уложить средние и мелкие агропредприятия . Не трудно догадаться с какой целью ( уже почти все раздеребанили , дошла очередь захапать землю ). А это его пение - понты для " приезжих".
показати весь коментар
31.05.2016 21:13 Відповісти
Надо мелких фермеров обьеденять в крупные хозяйства, тогда и отдача будет.
показати весь коментар
31.05.2016 21:16 Відповісти
Когда говорят о поддержке бизнеса - речь идет о дерибане. Вся т.н. государственная поддержка ($$$) идет в руки Ахметова, Енакиевского, Бахматюка и других "фермеров".

Бизнес не нужнается в чьей-либо помощи. Единственное в чем нуждается бизнес - это в ликвидации чудовищной налоговой системы и целой армии контролеров-кровопийц, единственная цель которых - урвать.
показати весь коментар
31.05.2016 21:18 Відповісти
хахаха кернел астарта и нибулон вот и все фермеры...другие и не расчитывайте -вы типа ихтамнет
показати весь коментар
31.05.2016 21:39 Відповісти
Не все... Забыл МХП с его Рябой и Укрландфарминг Бахматюка...
показати весь коментар
31.05.2016 21:53 Відповісти
У премьер-министра В.Гройсмана ничего не получается ине получится. Он не спрсрбен управлять государством. Да и мэром Винницы он был дутым.Всё было построено на лжи и
пиаре. Ему надо уходить в отставку. Пусть на его место придет более умный и спо-
собный руководитель.
показати весь коментар
31.05.2016 22:06 Відповісти
Порох і грося у вінницькій області лобіювали великих злодіїв, а з людей дерли останнє на свої мерси і вілли
показати весь коментар
31.05.2016 22:07 Відповісти
Например отключить село от газа.
показати весь коментар
31.05.2016 22:38 Відповісти
Ни себе- себе гнойсман показал, как руководить страной?!? Лучше бы ты шестерка шоколадная и дальше сидел на базаре в Виннице.
Дефицит сводного бюджета Украины в апреле вырос до 9 миллиардов!

https://biz.censor.net/news/5216/defitsit_svodnogo_byudjeta_ukrainy_v_aprele_vyros_do_9_milliardov Вот это достижения?!?
показати весь коментар
31.05.2016 23:47 Відповісти
Невелике господарство 500 га? Чому урядовці не поцікавились скільки га має середне голандське чи німецьке господарство? Я все більше переконуюсь, що дибіли захопили цю територію і нам, нормальним людям не дають можливості жити по людські.
показати весь коментар
01.06.2016 00:27 Відповісти
Всё это до балды.Село было убито с запретом колхозов.И никакие фермеры ничего не изменят!
показати весь коментар
01.06.2016 09:55 Відповісти