9150 відвідувачів онлайн

Бюджет на 2016 рік можуть переглянути вже в липні, - Данилюк

Перегляд державного бюджету на 2016 рік з урахуванням показників, досягнутих Україною в першому півріччі 2016 року, може початися в липні

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН, про це в ефірі "24 каналу" повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Так, звичайно, бюджет на 2016 рік буде переглянутий", - сказав міністр.

Читайте також: Зараз податкова міліція в основному поза законом: їхні повноваження посилаються на закон "Про міліцію", який уже не діє, - Данилюк

Нагадаємо, Верховна Рада України в ніч на 25 грудня 2015 року прийняла держбюджет на 2016 рік з дефіцитом 3,7% ВВП і доходами в 595 мільярдів гривень, що трохи нижче спочатку закладеного показника в 601 мільярд гривень. Бюджет перераховувався кілька разів - з урахуванням прийнятих напередодні змін у податкове законодавство.

За даними Мінфіну, зведений бюджет України в першому кварталі 2016 року виконано з профіцитом 3,432 мільярда гривень, що в 4 рази менше профіциту за аналогічний період попереднього року на рівні 14,236 мільярда гривень.
.
Топ коментарі
+4
Ага и торжественно поднять прожиточный минимум на 30 гривен !
показати весь коментар
02.06.2016 12:22 Відповісти
+2
Подачка с барского плеча.
показати весь коментар
02.06.2016 12:27 Відповісти
+2
Свободное хождение всех мировых валют , дать возможность зайти в Украины всем европейским и американским банкам чтобы народ мог брать кредиты под 2-3 % , упразднение налогового кодекса и введение двух понятных налогов 5 % с продаж , 10 % с прибыли ну и т.д . Вот выход http://510.ua/ !
показати весь коментар
02.06.2016 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ага и торжественно поднять прожиточный минимум на 30 гривен !
показати весь коментар
02.06.2016 12:22 Відповісти
твои предложения?
показати весь коментар
02.06.2016 12:23 Відповісти
Свободное хождение всех мировых валют , дать возможность зайти в Украины всем европейским и американским банкам чтобы народ мог брать кредиты под 2-3 % , упразднение налогового кодекса и введение двух понятных налогов 5 % с продаж , 10 % с прибыли ну и т.д . Вот выход http://510.ua/ !
показати весь коментар
02.06.2016 12:27 Відповісти
и где это такое "свободное хождение всех мировых валют"?
в какой банановой республике?
показати весь коментар
02.06.2016 12:29 Відповісти
Сингапур , Южная Корея и т.д ... Ну вам что либо доказывать бесполезно да и не хочу !
показати весь коментар
02.06.2016 12:31 Відповісти
класс! переезжаю в корею: там гривнами можно расплачиваться везде!
показати весь коментар
02.06.2016 12:32 Відповісти
Скатертью дорога и всех порохоботов , социалистов и прочих недобитых совков забирайте с собой !
показати весь коментар
02.06.2016 12:34 Відповісти
шо, мудило, нечем больше крыть? на личные оскорбления перешло, убогое?
показати весь коментар
02.06.2016 12:35 Відповісти
Все таки методички вам не те дали , ждите может завтра выдадут ...
показати весь коментар
02.06.2016 12:37 Відповісти
жду
а точно выдадут? а то вы, ватники сраные, такие брехуны!
показати весь коментар
02.06.2016 12:38 Відповісти
Ну да , если я не порохобот и не восхищаюсь Офшорычем Шоколадным и ко то я ватник ?
показати весь коментар
02.06.2016 12:43 Відповісти
ну да, если я не ватник и не лью дерьмо на Офшорыча Шоколадного, значит я - порохобот
кстати, брехло ватное, приведи пример, где я восхищаюсь пецей
пример - в студию!
нету?
эх!... опять спестель...
показати весь коментар
02.06.2016 12:45 Відповісти
http://510.ua/ приобщайтесь и постигайте ...
показати весь коментар
02.06.2016 12:47 Відповісти
а по существу заданных вопросов есть что сказать?
я так и думал...
показати весь коментар
02.06.2016 12:49 Відповісти
По существу вам было изложено выше что делать в экономике и как поднимать страну , а все остальное это чушь ...
показати весь коментар
02.06.2016 12:53 Відповісти
а что, если выкрасить манзалей ленина в лиловый?
показати весь коментар
02.06.2016 13:14 Відповісти
Ищете ответ в методичке ? Для вас порохоботов еще не напечатали новые ?
показати весь коментар
02.06.2016 12:33 Відповісти
да о чем ты, вата сраная? мне ли до методичек? переезжаю в корею срочно!
показати весь коментар
02.06.2016 12:34 Відповісти
Подачка с барского плеча.
показати весь коментар
02.06.2016 12:27 Відповісти