9613 відвідувачів онлайн
10 358 195

Гімн України звучатиме в ефірі радіостанцій вранці і ввечері

Державний комітет телебачення і радіомовлення України підтримав ініціативу про введення в ефір радіостанцій виконання Гімну України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко на своїй сторінці у Facebook.

"Не все було так погано в Радянському Союзі. Колишня компартія (земля їй пухом) виховувала своїх громадян у дусі відданості державі та народу. Щодня ефір державного радіо починався і закінчувався гімном СРСР. Так виховувався патріотизм. Наприклад, зараз у США традицією є запускати гімн о 24:00. І це не просто сухий традиціоналізм або нав'язування, це рівень культури і виховання справжніх патріотичних громадян", - написав він.

Читайте також: Рада не змогла збільшити кількість української музики в радіоефірі

Артеменко зазначив, що в Україні деякі радіостанції також запускають в ефірах Гімн, але це поодинокі випадки.

"Я звернувся до Радіокомітету, який об'єднує потужні радіостанції України, розглянути можливість запуску в ефір Гімну України вранці та ввечері. Як мені стало відомо, Радіокомітет одностайно підтримав цю пропозицію і завтра планують представити про це реліз. Дякую колеги! Сподіваюся, що цю ініціативу радійників підхоплять і впровадять і телевізійники. Мрію про той час, коли кожен громадянин буде шалено пишатися своєю країною, незалежно від того, чи це наша Україна, чи США. Щоб в ефірах радіо і телебачення звучав Гімн, а у дворах розвивався синьо-жовтий прапор", - додав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Держдумі просять Мін'юст Росії визнати гімн України екстремістським
Топ коментарі
+8
Не 24 часа в сутки, а звучал ровно в 06:00 и в 24:00
показати весь коментар
07.06.2016 14:56 Відповісти
+7
Как-то так: https://www.youtube.com/watch?v=jrnVrb0L8MU Шикарная миниатюра "Ранок" от замечательного артиста Анатолия Дьяченко

Гимн Украины будет звучать в эфире радиостанций утром и вечером - Цензор.НЕТ 128

Кому облом ходить на Ютуб, ткест:

Прокинувся хазяїн вранці. Пішов, вичистив з-під коня, вичистив з-під бика, вичистив з-під овечок, вибрав молодняк, відніс його набік. Пішов взяв сіна, дав корові. Пішов взяв сіна, дав бикові. Ячміню коняці насипав. Зайшов почистив корову, зайшов почистив бика, зайшов почистив коня, за яйця його мацнув. Кінь ногою здригнув, на хазяїна ласкавим оком подивився. Тоді дядько пішов відкрив курей, гусей, качок, повиносив їм зерна, огірків нарізаних, нагодував. Коли чує - з хати дружина кличе. Зайшов. Дітки повмивані, сидять за столом, всі чекають тата. Взяв він ложку, перехрестив дітей, перехрестив лоба, почали снідати. Поснідали, він дістав пряників, роздав дітям. Діти зібралися, пішли в школу. Дядько вийшов, сів на призьбі, взяв сапку, почав мантачити. Мантачив-мантачив, коли- жінка виходить. Він їй ту сапку дає, ласкаво за сраку вщипнув, жінка до нього лагідно всміхнулася, пішла на город - сапати. Коли - йде пастух і товар кличе в череду. Повідмикав дядько овечок, коровку, бика, коня, все відпустив. Сів попри хати, дістав табАку, відірвав шмат газети, насипав, наслинив собі гарну таку цигарку. Благодать божа - і сонечко вже здійнялося над деревами... Дядько встромив цигарку в рота, дістав сірники, тільки чиркати - коли раптом з хати:
- Доброе утро! Московское время - шесть часов утра!
Витяг дядько цигарку с рота, сплюнув нАбік, і сам собі каже:
- Хех. Прокинулись, *****!
показати весь коментар
07.06.2016 15:21 Відповісти
+7
То, что враги Украины таки сдохнут - для меня это очень жизнеутверждающие
показати весь коментар
07.06.2016 15:34 Відповісти

Завантаження...