"Роскосмос" відклав запуск ракети-носія "Протон-М"
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби російської компанії.
"Пуск ракети-носія "Протон-М" з американським космічним апаратом Intelsat DLA-2 з технічних причин перенесено на резервну дату - 09.06.2016. Планований час пуску - 10:10 мск", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 16 травня ракета-носій "Протон-М" не змогла вивести на орбіту мексиканський телекомунікаційний супутник MexSat-1 і разом з ним практично повністю згоріла в атмосфері. Пізніше Роскосмос заявив, що йому не вдалося виявити наземних уламків ракети. Аварія призвела до перенесення пусків "Протон-М" до з'ясування причин того, що сталося.
Слідчий комітет Росії оцінив збиток від невдалого запуску в травні нинішнього року ракети-носія "Протон-М" в 57 млн рублів ($ 880 тис.).
Топ коментарі
+26 Илья Ильин #303033
показати весь коментар
08.06.2016 08:39 Відповісти Посилання +19 Чебурумба
показати весь коментар
08.06.2016 08:39 Відповісти Посилання +19 Гельдрих
показати весь коментар
08.06.2016 08:45 Відповісти Посилання
зато местные пацаны в Сирии пацаны кацапский "солнцепек" хорошо в космос запустили, с первого раза полетел