10535 відвідувачів онлайн

Деканоідзе назвала способи боротьби з "бурштиновою мафією"

Ситуацію з "бурштиновою мафією" на Волині можуть вирішити спільні зусилля різних гілок української влади.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі Еспрессо.TV сказала глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

"Після того, як ми змінили начальника ГУ поліції у Рівненській області, ми майже припинили нелегальний видобуток бурштину. Якщо не буде законодавчої бази для врегулювання цього питання, то вся правохорона система буде безсилою. Там є групи інтересів, які впливають на ситуацію", - сказала Деканоідзе.

За її словами, ця ситуація накопичувалася кілька років і її можуть вирішити спільні зусилля як законодавчої, так і виконавчої влади.

Нагадаємо, що проблема незаконного видобутку бурштину набула поширення в минулому році на території Житомирської, Рівненської та Волинської областей. Тисячі місцевих жителів і заїжджих гастролери почали незаконний та хаотичний видобуток скам'янілої смоли, по-варварськи знищуючи локальні екосистеми.

Цьогоріч масштаби хижацького промислу набули такого розмаху, що влада була змушена ввести в регіони видобутку підрозділи Національної гвардії України.

У зведеннях правоохоронних органів усе частіше з'являється інформація про затримання оптових скупників бурштину.

Водночас, на думку фахівців, рішенням цієї проблеми є не тільки рейди проти нелегальних видобувачів, а й законодавче вирішення цього питання. У травні 2015 року Волинська облрада вперше дозволила підприємству розробку "бурштинової" землі.
Топ коментарі
+13
Радянські часи. На бульвар привезли бочку пива. Продавець відчепив її, готується торгувати. Підходить пан:
- Скільки бочка?
- Що??
- Ціла бочка скільки коштує?
- Ну рахуй: дев'ятсот літрів, по двадцять дві копійки за гальбу. Триста дев'яносто шість карбованців.
- Ось тобі гроші, йди відпочивай. Увечері прийдеш за порожньою бочкою.
- Та добре!
Продавець йде. Пан розгортає плакат «Пиво безплатно».
Народ спочатку здивувався. Потім стали підходити. Потім черга утворилася. Потім довга черга. Потім натовп. Хтось без черги лізе. Крики, матюки. Комусь не вистачило. Бійка почалася. Хтось вже вихопив ножа. Приїхала міліція. Натовп розігнали. Призвідників - в кутузку. Пана туди ж. Починають його пресувати:
- З якою метою спровокував бійку?
- Та в думках навіть не мав!
- Незаконною торгівлею займався?
- Безкоштовно людей пивом пригощав. Є свідки.
- Значить пиво крадене!
- На свої кровні купив. Маю право.
- Може, ти псих?
- Нормальний. У мене і довідка є.
- Гаразд, мужик... ми тебе... відпустимо. Тільки скажи, навіщо ти це зробив? Навіщо свої гроші витрачав? У чому фішка?
- Гаразд, та добре вже, скажу... Я вже немолодий. До комунізму точно не доживу. А так хотілося подивитися - як воно оце буде - при комунізмі...
показати весь коментар
08.06.2016 23:08 Відповісти
+2
А чому не почати з офшорнобарижної?
показати весь коментар
08.06.2016 23:09 Відповісти
+2
От молодим хлопам є альтернатива в даний момент збирати навколішки трускавки в Польщі або недалеко від дому мити (копати) бурштин. Третього не дано, бо нема, де працювати.
показати весь коментар
08.06.2016 23:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Странно, но там говорится: "Порошенко позбавляє нас европейського майбутнього". Я думал, что для норвежцев мы это граждане Норвегии
показати весь коментар
08.06.2016 23:14 Відповісти
все сми говно.
Пересмотри вся королевская рать внимательно и поймешь.
Желтые заголовки и борьба за рейтинги.

А уж про наши сми так вообще лучше молчать.
Какая страна, такие и СМИ. (((
показати весь коментар
08.06.2016 23:31 Відповісти
А новыя нацалька кто будет???
показати весь коментар
08.06.2016 23:07 Відповісти
Хтось, хто матиме 40 помп.
показати весь коментар
08.06.2016 23:09 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2016 23:08 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2016 23:14 Відповісти
Анекдот просто в десятку ))) Щас только немного включу режим "зануда" - «Пиво безплатно» надо или "Пиво беСплатно", или "Пиво безкоштовно"
показати весь коментар
09.06.2016 09:34 Відповісти
Ну, решается эта проблема просто: пусть берут пример с той же Польши, где такая же смола.
показати весь коментар
08.06.2016 23:09 Відповісти
А чому не почати з офшорнобарижної?
показати весь коментар
08.06.2016 23:09 Відповісти
Путь один, это легализация. Больше путей нету. Но это никому не выгодно, потому что некоторым казнокрадам бабло в карман течет рекой, а не в бюджет.
показати весь коментар
08.06.2016 23:09 Відповісти
От молодим хлопам є альтернатива в даний момент збирати навколішки трускавки в Польщі або недалеко від дому мити (копати) бурштин. Третього не дано, бо нема, де працювати.
показати весь коментар
08.06.2016 23:17 Відповісти
https://censor.net/user/198202 до прдела
показати весь коментар
08.06.2016 23:22 Відповісти
с такой репой только шашлыки или пиво разливное продавать.
показати весь коментар
08.06.2016 23:30 Відповісти
Они почти прекратили незаконную добычу янтаря, оставили немного, для личных нужд и своим детишкам на молочишко.
показати весь коментар
08.06.2016 23:28 Відповісти
есть психология человека-психология "рвача".Этат психология с советстких времён культивировалась в зап.Украине-"на зарплату работать не буду!".В советские времена публика из зап.Украины разъезжала по всему СССР,строя коровники,дороги и прочее,с чего по согласованию " с чиновниками (откату) можно было сорвать огромный куш.Никто не хотел работать на зарплату.там даже пробовали строить заводы,фабрики..Безсперспективно-"шабашить",рвать...Теперь хоть золотые зарплаты на предприятиях дай,не пойдут.С бурштына урвать можно много больше.И плавать этим патриотам,что их же западенщина превратится в "лунный ландшафт" из-за такой разбойной деятельности...Главное-урвать побольше.МЕТАЛИТЕТ,мля!!
показати весь коментар
08.06.2016 23:52 Відповісти
Чоловіче, ти явно не із західної України.
Менталітет, про який ти говориш, притаманний зброду вилупків, який намагалися привезти на наші території "керманичі" з Москви. От якраз ці обісранці і голоштаньки з середньої смуги Росії і більш віддалених територій і привезли с собою менталітет "рвачів". На щастя, останніх років 20 ми від них поступово позбавляємося, дасть Бог, у скорім часі всіх видавимо.
показати весь коментар
09.06.2016 08:04 Відповісти
мафию можно зачистить кучмовскими методами. что с рядовыми копателями делать. как и с дровосеками Карпат. они ведь не собираются висюльки и сопилки делать. для туристов. на лунный грунт турист не поедет. потразбитой дороге. и отсутствии туристической инфраструктуры. и пмодно былобы плюнуть. но экосистема рушится .
показати весь коментар
09.06.2016 00:08 Відповісти
Самый эффективный метод борьбы с янтарной мафией - пристрелить пару-тройку 3,14даров из блока панамских патриотов, которые и есть эта самая мафия.
показати весь коментар
09.06.2016 00:26 Відповісти
Ти що, пропонуєш ...САМОГО&Ко завалити ??? Я тобі розкрию "мирний" механізм "боротьби" з "янтарною мафією", якщо твої "клепки" не в змозі це проаналізувати. Зараз оті КОПАЧі розрізнені і "мафії" як такої - не існує. "Власть імущі" не в змозі, та і не хочуть, "воювати" з купою "приватних" копачІв. Вони вичікують, поки цей "янтарний бізнес" прибере до рук ОДИН МАФІОЗІ, бо з ним легше буде договоритися про "податки" (як державі, так і власть імущим") і ПИТАННЯ БУДЕ ВИРІШЕНЕ ОДНИМ "КИВКОМ ГОЛОВИ".
показати весь коментар
09.06.2016 08:00 Відповісти
+++++++100000%
показати весь коментар
09.06.2016 09:37 Відповісти
где ягуары бтры и прочие организмы в носках с автиками, пестиками и венчиками?
показати весь коментар
09.06.2016 10:34 Відповісти