Керівники Данії та Польщі наполягають на продовженні санкцій проти Росії
Президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр Данії Ларс Расмуссен виступають за продовження санкцій проти Росії до тих пір, поки Москва не виконає Мінські угоди.
Про це вони заявили під час спільної прес-конференції в Копенгагені, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РАР.
"Протягом останніх років ми прийняли рішення про санкції проти Росії, і завжди це робилося шляхом консенсусу. Пан президент (Дуда - ред.) і я згодні, що санкції повинні тривати до повної імплементації Мінських угод", - зазначив Расмуссен.
Він наголосив, що в ході варшавського саміту НАТО 8-9 липня Росії буде відправлений "один із найсильніших сигналів, який можна відправити з Польщі". Расмуссен зазначив, що Данія активно підтримуватиме політику відлякування потенційних супротивників, яку буде реалізовувати Альянс.
У свою чергу Дуда зазначив, що він ніколи не говорив про Росію як про ворога. Однак президент РП наголосив, що РФ є сусідньою країною з більшим, ніж у Польщі військовим потенціалом, яка протягом останніх років здійснює імперську політику.
За його словами, Росія багато разів порушувала міжнародне право, зокрема, зазіхаючи на недоторканність кордонів інших країн.
"Росія - специфічний партнер, який, на жаль, уже багато разів показав, що не поважає слабких", - констатував Дуда.
Він наголосив, що лише єдність і солідарність країн НАТО дозволить вести діалог з РФ на рівних правах.
«Те, кто затевают эту русофобию, русофобию затевают, вот это вот это, затевают все вот это. Это я… Этим людям я это и адресовываю. Доиграетесь. С этой русофобией, которую вы затеваете», - сказал Хєрург.