Держприкордонслужба посилює контроль на кордоні з Молдовою
Державна прикордонна служба продовжує посилювати заходи з охорони державного кордону і ліквідувати канали діяльності злочинних угруповань, які здійснюють протиправну діяльність.
Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Держприкордонслужби України, в рамках роботи щодо запобігання переміщенню контрафактної продукції прикордонне відомство вживає комплекс оперативних заходів і підсилює ділянки додатковими прикордонними підрозділами, посилюється сегмент українсько-молдовського кордону.З цією метою в Чернівецьку область прибуло кілька спеціальних груп швидкого реагування з числа резервів прикордонного відомства. Вони повністю укомплектовані і в стані кілька днів автономно здійснювати охорону кордону на певній ділянці. Також цим мобільним групам надаватиметься допомога з повітря, із залученням до патрулювання літака "Даймонд". А для кращого реагування на зміни в обстановці такі мобільні групи забезпечені автомобілями високої прохідності, які дозволяють краще й швидше маневрувати у разі виявлення порушників. Крім того, в Чернівецький прикордонний загін прибули мобільні тепловізійні комплекси на базі автомобіля "Фольксваген", які дають можливість перекривати ділянку кордону радіусом 12 кілометрів.
З початку поточного року тільки прикордонники Чернівецького загону в 61 випадку виявили та вилучили майже 374 тисячі пачок сигарет, що на 33% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більшість тютюнових виробів були виявлені на "зеленому кордоні" українсько-румунської ділянки.
В оккупированном Крыму зафиксирован подземный толчок ))
живетпаразитирует за счет Украины! Кроме того имеет антиукраинскую позицию! Много гандонов в ополчении на Донбассе приехали из Приднестровья! Т.е 24 года паразитировали за счет бюджета Украины, и в спину потом ударили! Не смотря на определенные протесты в приграничных селах Одесской обл. канал этот надо закрыть! Движение не то что контрабанды, но и коммерческих грузов закрыть! Через 3 месяца максимум сепары Приднестровья капитулируют!