Чоловік розстріляв 20 людей в американському гей-клубі
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Орландо, ФБР вважає інцидент терактом.
Як інформує Російська служба Бі-Бі-Сі, кілька відвідувачів гей-клубу сховалися у гримерці артистів і звідти писали повідомлення у Twitter про те, що чують стрілянину. Очевидці стверджують, що загалом прозвучало до 40 пострілів.
Відвідувачі клубу, яким вдалося втекти назовні, розповіли, що нападник відкрив вогонь близько другої години ночі за місцевим часом.
Правоохоронці підтвердили, що нападник, озброєний штурмовою гвинтівкою і пістолетом, також мав при собі вибуховий пристрій. Він захопив у клубі заручників і був убитий під час перестрілки з поліцією.
За попередніми даними, на тематичному латиноамериканському вечорі в клубі було понад 100 осіб.
Як інформує Російська служба Бі-Бі-Сі, кілька відвідувачів гей-клубу сховалися у гримерці артистів і звідти писали повідомлення у Twitter про те, що чують стрілянину. Очевидці стверджують, що загалом прозвучало до 40 пострілів.
Відвідувачі клубу, яким вдалося втекти назовні, розповіли, що нападник відкрив вогонь близько другої години ночі за місцевим часом.
Правоохоронці підтвердили, що нападник, озброєний штурмовою гвинтівкою і пістолетом, також мав при собі вибуховий пристрій. Він захопив у клубі заручників і був убитий під час перестрілки з поліцією.
За попередніми даними, на тематичному латиноамериканському вечорі в клубі було понад 100 осіб.
Цей чоловік не згоден що його діти вимушено дивляться на вулицях рекламу ********** .
Брейвік-2 .