8107 відвідувачів онлайн
27 749 253

Чоловік розстріляв 20 людей в американському гей-клубі

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Орландо, ФБР вважає інцидент терактом.

Як інформує Російська служба Бі-Бі-Сі, кілька відвідувачів гей-клубу сховалися у гримерці артистів і звідти писали повідомлення у Twitter про те, що чують стрілянину. Очевидці стверджують, що загалом прозвучало до 40 пострілів.

Відвідувачі клубу, яким вдалося втекти назовні, розповіли, що нападник відкрив вогонь близько другої години ночі за місцевим часом.

Читайте також: Марш рівності в центрі Києва завершено. Учасників розвозять спецавтобуси. Атмосфера була відносно спокійною

Правоохоронці підтвердили, що нападник, озброєний штурмовою гвинтівкою і пістолетом, також мав при собі вибуховий пристрій. Він захопив у клубі заручників і був убитий під час перестрілки з поліцією.

За попередніми даними, на тематичному латиноамериканському вечорі в клубі було понад 100 осіб.
Топ коментарі
+27
чё он к нам не приехал?
показати весь коментар
12.06.2016 15:47 Відповісти
+26
На тлі цинізму та агресивної пропаганди на вулицях ********** -вже не дивує що в нормальних людей їде дах й вони беруть зброю .

Цей чоловік не згоден що його діти вимушено дивляться на вулицях рекламу ********** .

Брейвік-2 .
показати весь коментар
12.06.2016 15:48 Відповісти
+15
Яка сумна новина.
показати весь коментар
12.06.2016 15:47 Відповісти

Завантаження...