11387 відвідувачів онлайн

НАБУ передало до суду 9 справ проти суддів-корупціонерів, - Петренко

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) направило до суду 9 обвинувальних актів проти суддів, яких підозрюють у корупції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.
"Є хороша статистика. Нове антикорупційне бюро, в якому працювало всього 40 детективів у перші місяці своєї роботи, направило вже 9 справ до суду з обвинувальними актами проти суддів-корупціонерів", - сказав він. На його думку, це позитивний сигнал у процесі реформування судової системи і правоохоронних органів у цілому.

Читайте також: Затриманому екс-заступнику міністра Сухомлину призначена застава 100 млн грн, - Луценко

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Артем Ситник заявив, що за 235 суддям було сформовано матеріали, які свідчили про можливі корупційні ризики, і 46 із цих суддів відмовилися від подальшої атестації та пішли у відставку.
Топ коментарі
+6
как только слышу *****, сразу дерганого сытника вижу в носках от кутюр)))
"нет состава преступления, нам все мешают, не дают работать, нет полномочий, законодательно не утверждено и бла-бла-бла...."
Разогнать нах всю свору, пожирателей бюджета и народных денег! Толку аж ноль!
показати весь коментар
13.06.2016 11:14 Відповісти
+3
не в тот ли, который сгорел ??*)
показати весь коментар
13.06.2016 11:08 Відповісти
+3
И ЭТО ЗА 2 ГОДА???? НЕ СМЕШИТЕ МОИ МИЛЛИАРДЫ. ВЫ ЧЕГО ЛЮДИ ДОБРЫЕ, С ТАКИМИ ТЕМПАМИ МОЖЕТ ЛЕТ ЧЕРЕЗ 100 КОГО-ТО ПРИВЛЕЧЕМ К ОТВЕТСТВЕННОСТИ И РЕАЛЬНО ПОСАДИМ
показати весь коментар
13.06.2016 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не в тот ли, который сгорел ??*)
показати весь коментар
13.06.2016 11:08 Відповісти
а на самом деле сколько среди судей взяточников?????не знаете 99%
показати весь коментар
13.06.2016 11:41 Відповісти
А сколько сидит? ОТВЕТ НОЛЬ!!! Так чем ***** отличается от ГПУ? НИЧЕМ!!!
показати весь коментар
13.06.2016 11:11 Відповісти
НАБУ передало в суд 9 дел против судей-коррупционеров, - Петренко - Цензор.НЕТ 277
показати весь коментар
13.06.2016 11:11 Відповісти
баян
показати весь коментар
13.06.2016 11:28 Відповісти
Аж 9 справ!? Все, НАБУ паралізоване...
показати весь коментар
13.06.2016 11:13 Відповісти
ФУ !!! 9 судьей уже на свободе, хотя их никто и не задерживал, тяжелая работа у этого НАБУ, не зря им огромные оклады назначили.
показати весь коментар
13.06.2016 11:13 Відповісти
показати весь коментар
13.06.2016 11:14 Відповісти
Все рівно який рух вперед. Всіх звісно не пересадять. А хто ж буде їх судити? Є вже в нас судді не корупціонери?
показати весь коментар
13.06.2016 11:20 Відповісти
да прям немерянное движение вперед ага счазз!!! не хочешь поднять статистику сколько дел открыло ГПУ скажем за 2015 год против судей?!! уверен что там даже ***** еще пахать и пахать до такой статистики!!! проблема не в открытии дел а в том что никто не сидит а сваливать почему не сидит можно сколько угодно лично мне это не интересно.
показати весь коментар
13.06.2016 11:23 Відповісти
Украинское правосудие-самое передавальное пересудие в мире! Ура,товарищи!
показати весь коментар
13.06.2016 11:22 Відповісти
И ЭТО ЗА 2 ГОДА???? НЕ СМЕШИТЕ МОИ МИЛЛИАРДЫ. ВЫ ЧЕГО ЛЮДИ ДОБРЫЕ, С ТАКИМИ ТЕМПАМИ МОЖЕТ ЛЕТ ЧЕРЕЗ 100 КОГО-ТО ПРИВЛЕЧЕМ К ОТВЕТСТВЕННОСТИ И РЕАЛЬНО ПОСАДИМ
показати весь коментар
13.06.2016 11:23 Відповісти
пчелы против мёда... Прикольненько.
показати весь коментар
13.06.2016 11:27 Відповісти
забыли фамилии огласить по ТВ и Радио.
показати весь коментар
13.06.2016 11:28 Відповісти
Знову цей шльондроміністр піариться...
"Петрунько" - де обіцяні тобою ще у березні Венеціанській комісії зщміни до Закону Про люстрацію?
ось така собі ощадбанківська шолупень
а чого стадо не запитує звідки в нього 25 мільонів задекларованих?
суддів з п`ятьма мільонами не забули, а ось цю падлу ?
показати весь коментар
13.06.2016 11:32 Відповісти
Українські судді непідкупні - їх ні за які гроші не змусиш дотримуватися законів
показати весь коментар
13.06.2016 11:33 Відповісти
скольких посадили? - Ноль.
Вот и эффективность вашей конторы- тоже ноль.
показати весь коментар
13.06.2016 11:50 Відповісти