13004 відвідувача онлайн
3 356 50

Гройсман здійснить робочий візит до США 14-17 червня

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.
У рамках візиту Гройсман проведе низку зустрічей, зокрема, з віце-президентом Джо Байденом, спікером Конгресу США Полом Райаном, лідерами демократів і республіканців у Конгресі США.
У Вашингтоні та Нью-Йорку Володимир Гройсман проведе переговори з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер, міністром фінансів США Джейкобом Лью, міністром енергетики США Ернестом Монізом, адміністратором USAID Гейл Сміт, головним операційним директором Світового банку Шрі Мульяні Індраваті, керівниками провідних американських банків і фінансово-промислових компаній.

Дивіться також: Гройсман закликав представників бізнесу інвестувати в Україну: "Ваше завдання - робити свою справу, наше - зробити все, щоб у вас не було ніяких проблем". ВIДЕО

Прем'єр-міністр також візьме участь у щорічній конференції Центру українсько-американських відносин. Крім того, Гройсман зустрінеться з провідними експертами в Атлантичній Раді, українською громадою та лідерами єврейських організацій США.
Топ коментарі
+14
Гройсман уже 2 месяца как премьер-министр. Запомнился пока только тем, что поднял тарифы на газ и отопление для народа в два раза. И весь результат.
показати весь коментар
13.06.2016 22:09 Відповісти
+9
- Сарочка, ну зачем ты смотришь все эти кулинарные передачи! -у тебя ведь даже яичницу не получается нормально пожарить…
- Абраша, ну я тебя умоляю….ты же порнуху смотришь?!
показати весь коментар
13.06.2016 22:15 Відповісти
+8
Зачем смотреть на рашистских рабов. Нужно брать пример с цивилизованных народов.
Франция, правительство только запланировало там изменить трудовой кодекс. Вся Франция вышла на протесты. А если бы там подняли тарифы в два раза, то премьер Франции уже был бы в отставке.
показати весь коментар
13.06.2016 22:24 Відповісти

Завантаження...