Гройсман здійснить робочий візит до США 14-17 червня
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.
У рамках візиту Гройсман проведе низку зустрічей, зокрема, з віце-президентом Джо Байденом, спікером Конгресу США Полом Райаном, лідерами демократів і республіканців у Конгресі США.
У Вашингтоні та Нью-Йорку Володимир Гройсман проведе переговори з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер, міністром фінансів США Джейкобом Лью, міністром енергетики США Ернестом Монізом, адміністратором USAID Гейл Сміт, головним операційним директором Світового банку Шрі Мульяні Індраваті, керівниками провідних американських банків і фінансово-промислових компаній.
Прем'єр-міністр також візьме участь у щорічній конференції Центру українсько-американських відносин. Крім того, Гройсман зустрінеться з провідними експертами в Атлантичній Раді, українською громадою та лідерами єврейських організацій США.
- Абраша, ну я тебя умоляю….ты же порнуху смотришь?!
Франция, правительство только запланировало там изменить трудовой кодекс. Вся Франция вышла на протесты. А если бы там подняли тарифы в два раза, то премьер Франции уже был бы в отставке.