5152 відвідувача онлайн
5 729 129

Рівень вакцинації в Україні найнижчий у всьому світі, - ЮНІСЕФ

Про це розповіла представник ЮНІСЕФ в Україні Катерина Булавінова, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.
"Проблему, пов'язану з вакцинацією, Україна не здатна розв'язати самостійно. Для розв'язання проблем, пов'язаних із вакцинацією, не тільки з поліомієлітом, уже залучено велику підтримку донорів, але потрібно більше такої підтримки, тому що це дуже комплексне і складне питання, яке займе час, і питання настільки серйозне, що зараз охоплення по всіх вакцинах в Україні нижче, ніж у всьому світі", - заявила вона.

Читайте також: Поширення вірусу поліомієліту в Україні припинилося, - ВОЗ

За словами медексперта, в Україні на сьогодні вже зафіксували міні-спалахи випадків коклюшу серед дітей.
"В Україні на даний момент випадків коклюшу настільки багато, що лікарі й мами обговорюють це активно в соціальних мережах. Мами обговорюють це з тієї точки зору, що шкодують, що вони не вакцинували своїх дітей. Тому що коклюш - це захворювання, яке триває кілька місяців, дитина кашляє, рве, не дуже приємна для сім'ї болячка. А лікарі обговорюють, що мовляв, де ж вакцини, треба вакцинувати. Інша група лікарів обговорює, що вони спочатку не знали, що це таке, тепер цього стало так багато, що вже навчилися цю хворобу відрізняти", - пояснила вона.

Також читайте: У Мінську сторони домовилися співпрацювати з ЮНІСЕФ щодо питання дітей у зоні АТО, - Сайдік

Булавінова вважає, що причиною появи нових інфекційних захворювань в Україні є систематична нестача вакцин із 2009 року: "Рівень вакцинації в Україні найнижчий у всьому світі".
З тієї пори багато хто не був вакцинований, а тому перебувають у групі ризику. За її словами, для України досі не закуплена нова вакцина від поліомієліту. Причина - затягування дозвільного процесу в Кабміні.
Топ коментарі
+6
Ну , как и уровень жизни ................
показати весь коментар
14.06.2016 16:58 Відповісти
+5
Зато уровень коррупции самый высокий !
показати весь коментар
14.06.2016 16:58 Відповісти
+5
Не прививать своих детей стало прямо хорошим тоном у молодых родителей, считающих себя особо продвинутыми. Чтобы обосновать отказ от прививок просто покупается справка у педиатра, что ребенок страдает аллергией или ещё чем-нибудь. Причём подогревают ситуацию, мне кажется, сами врачи: нагнетают страсти об ужасном вреде прививок любых, о низком качестве вакцин. А родители хотят проехаться за чужой счёт, они считают, что их ребёнок прекрасно обойдётся и без прививок, ведь у остальных детей они есть, следовательно, риск заболеть коклюшем-скарлатиной-дифтерией ничтожный. Плюс это даёт им ощущение избранности: они-то "защитили" своего ребёнка. Но дело в том, что вакцинация дает результат только если она действительно массовая. А иначе - рискуют все, и непривитые - в первую очередь.
показати весь коментар
14.06.2016 17:41 Відповісти

Завантаження...