Після святкування весілля в Житомирській області в лікарню потрапили 11 осіб
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112.Україна, про це повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби в Житомирській області.
При надходженні у хворих відзначалася висока температура тіла до 39 градусів, виражена інтоксикація, блювота, діарея, болі в животі. Перебіг захворювання у всіх госпіталізованих середньої тяжкості. Усього на весіллі було 80 осіб.
"Усі страви готувалися в кафе "Рандеву". З метою встановлення збудника і джерела інфекції відібрано проби питної води, гігієнічні змиви, лабораторно обстежено персонал закладу", - наголошується в повідомленні прес-служби.
На даний момент функціонування закладу, де проходило весілля, зупинено.
к стати в селе Голычки у 20 жителей понос!
Ужасть!