Масове отруєння в Ізмаїлі: кількість госпіталізованих збільшилася до 82 осіб
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці Одеської ОДА.
"Одеська обласна державна адміністрація інформує, що станом на 18:00, на сьогодні, 17 червня 2016 року, в лікувально-профілактичні заклади міста Ізмаїла та Ізмаїльського району звернулися по медичну допомогу 82 особи (з них 57 - діти) з ознаками розладів шлунково-кишкового тракту. Діти госпіталізовані в дитячі відділення лікарень міста зі створенням додаткового ліжкового фонду", - наголошується в повідомленні.
Як зазначається, на даний момент створено обласну робочу групу з числа працівників Департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення ОДА та СЕС із залученням фахівців: епідеміологів, інфекціоністів, бактеріологів, фахівців із комунальної гігієни. Також спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій видані накази про проведення заходів у регіоні.
Також Ізмаїльська райдержадміністрація рекомендує скоротити кількість виїздів в Ізмаїл у вихідні та святкові дні, а також обмежити організацію масових заходів у селах району в зв'язку з появою масових захворювань невідомого походження.
Топ коментарі
+17 Володимир Мик
показати весь коментар
17.06.2016 22:42 Відповісти Посилання +12 Garsia UA
показати весь коментар
17.06.2016 22:48 Відповісти Посилання +10 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
17.06.2016 22:46 Відповісти Посилання