10707 відвідувачів онлайн
29 478 120

Поліція Санкт-Петербурга розігнала велопробіг, що проводився з 1965 року

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радио Свобода, одна людина вночі була затримана поліцією, але незабаром її відпустили без протоколу і пояснень.
Раніше велосипедисти просто домовлялися між собою і здійснювали велопробіг в одну з найкоротших ночей літа, але останніми роками вони отримують для нього узгодження. Цього року велосипедистів було понад 1000. Їх обурює не тільки розгін заходу, а й заборона залишатися на узгодженому майданчику біля Мідного Вершника.
Почесний голова клубу "ВелоПітер" Ілля Гуревич заявив: "Раніше нас просто позбавляли супроводу - і ми були не проти, а ось розганяють нас вперше, і немає ніякої гарантії, що в майбутньому це не повториться, адже стає тільки гірше".
За словами Гуревича, велосипедисти зібралися в суботу пізно ввечері на Сенатській площі біля пам'ятника Петру Першому, у них були узгоджені дані не тільки про майданчик, але також про сцену і звукову апаратуру. Спочатку поруч просто стояла поліцейська машина, але потім з'явився офіцер поліції, який вимкнув апаратуру і в грубій формі наказав усім розходитися, не слухаючи того, що люди проводять абсолютно законний захід. Велосипедистам довелося розійтися невеликими групами.
"Ми не борці з режимом - ми люди, далекі від політики і близькі до велосипеда. Незрозуміло, чому до нас таке ставлення", - дивується Гуревич.
Топ коментарі
+52
забили потретик &уйла с собой взять
показати весь коментар
19.06.2016 18:25 Відповісти
+39
Надо было колорадскими лентами велосипеды обвязать и портреты Кадырова.
показати весь коментар
19.06.2016 18:41 Відповісти
+34
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
19.06.2016 18:42 Відповісти

Завантаження...