5509 відвідувачів онлайн

Двох автомобільних злодіїв затримано в Києві, - Нацполіція

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Скориставшись спеціальним електронним пристроєм, зловмисники просканували сигналізації і без будь-яких зусиль відкрили транспортні засоби, звідки викрали особисті речі власників, зокрема ноутбук і відеореєстратор.

Також читайте: Російські мародери на Донбасі викрадають автомобілі місцевих жителів, - розвідка

Правопорушників - 38-річного та 39-річного чоловіків - було затримано після вчинення злочину, речові докази прямо вказували на їхню причетність до цих злочинів. Обидва неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів, один з них нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

Читайте також: Унаслідок підриву на боєприпасі загинув чоловік у Бахмутському районі, - Нацполіція

За цим фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції столиці розпочато кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Зловмисники перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Києва.
Топ коментарі
+3
Собака лает - караван идет! 95-ка отримала від Петра 4 тепловізори. Що зробив особисто ти?
показати весь коментар
19.06.2016 23:17 Відповісти
+2
Эта новость нуждается в политическом обсуждении?
показати весь коментар
19.06.2016 23:00 Відповісти
+2
звонил я недавно в Полицию новую. очікував на лінії, бо мій дзвінок дуже важливий для них, аж целых 6 минут. тем временем пьяный на тойоте успел удрать. а через 3 часа мне позвонил патруль узнать где и кого я видел. им три часа отправляли мое обращение!!!!!!!! пьяный уже и протрезветь мог....
показати весь коментар
19.06.2016 23:05 Відповісти

Завантаження...