Двох автомобільних злодіїв затримано в Києві, - Нацполіція
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Скориставшись спеціальним електронним пристроєм, зловмисники просканували сигналізації і без будь-яких зусиль відкрили транспортні засоби, звідки викрали особисті речі власників, зокрема ноутбук і відеореєстратор.
Правопорушників - 38-річного та 39-річного чоловіків - було затримано після вчинення злочину, речові докази прямо вказували на їхню причетність до цих злочинів. Обидва неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів, один з них нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.
За цим фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції столиці розпочато кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Зловмисники перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Києва.
Скориставшись спеціальним електронним пристроєм, зловмисники просканували сигналізації і без будь-яких зусиль відкрили транспортні засоби, звідки викрали особисті речі власників, зокрема ноутбук і відеореєстратор.
Правопорушників - 38-річного та 39-річного чоловіків - було затримано після вчинення злочину, речові докази прямо вказували на їхню причетність до цих злочинів. Обидва неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів, один з них нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.
За цим фактом слідчим відділом Святошинського управління поліції столиці розпочато кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Зловмисники перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Києва.
Топ коментарі
+3 Roma Ponomar
показати весь коментар
19.06.2016 23:17 Відповісти Посилання +2 Саша_Крещатик
показати весь коментар
19.06.2016 23:00 Відповісти Посилання +2 Ігор Павленко
показати весь коментар
19.06.2016 23:05 Відповісти Посилання