7500 відвідувачів онлайн

ОБСЄ знайшла під Донецьком новітні російські радіолокаційні станції

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ОБСЄ у Twitter.

"Знайшли прилади радіоелектронної боротьби, розташовані в районі Донецька на окупованій території. Ці станції заважають роботі спецзасобів місії", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ОБСЄ, виявлені станції є новітніми російськими комплексами Р-330Ж "Житель". Станція забезпечує автоматизоване виявлення, пеленгування та аналіз сигналів джерел радіовипромінювання.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Питання розміщення збройної місії ОБСЄ на сході України вимагає врегулювання багатьох аспектів, - Пєсков

Нагадаємо, у рамках переговорів щодо стабілізації ситуації на Донбасі і виконання мінських домовленостей ключовим питанням наразі є гарантування безпеки в регіоні. Це питання пропонується вирішити за допомогою збройної поліцейської місії ОБСЄ, яка повинна діяти як мінімум на час проведення виборів на окупованій території Донбасу. Для збройної місії ОБСЄ на Донбасі потрібно одноголосне рішення 57 країн-учасниць.

Раніше Президент України заявив, що ОБСЄ почала дискусії про введення збройної поліцейської місії на Донбас. Також глава українського МЗС Павло Клімкін зазначив, що під час переговорів усі зацікавлені сторони погодилися, що на Донбасі потрібна озброєна поліцейська місія ОБСЄ. А глава МЗС РФ Сергій Лавров офіційно підтвердив, що Росія готова погодитися на те, щоб "представники ОБСЄ на Донбасі носили зброю". Глава МЗС України Клімкін зазначив, що в поліцейській місії ОБСЄ не буде представників Росії, а також її союзників по ОДКБ. Наразі обговорюється принцип "негативних списків", коли кожна зі сторін називає країни, які не можуть брати участь у місії на Донбасі, і таким чином формується список умовно нейтральних країн.
Топ коментарі
+37
До-о-о-о-о-о-о? Кто бы мог подумать...
показати весь коментар
20.06.2016 16:28 Відповісти
+27
ОБСЕ обнаружила под Донецком новейшие российские радиолокационные станции - Цензор.НЕТ 6147 [Зображення недоступне]
показати весь коментар
20.06.2016 16:34 Відповісти
+26
ОБСЕ обнаружила под Донецком новейшие российские радиолокационные станции - Цензор.НЕТ 3845
показати весь коментар
20.06.2016 16:46 Відповісти

Завантаження...