10564 відвідувача онлайн
12 770 124

Чинна система субсидій буде трансформовуватися, - Розенко

Про це він повідомив в ході Форуму з енергоефективності, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Безумовно, система субсидій, як би ми до неї не ставилися, базове своє завдання в 2015-2016 роках виконала: 5,5 млн українських сімей залучено до системи субсидій.

Читайте також: Витрати держбюджету на субсидії з початку року зросли в 10 разів

Система субсидій не є константою, вона може ефективно працювати лише в пікові періоди підвищення цін на енергоносії до: 2015, 2016 і, напевно, 2017. Далі вона буде трансформовуватися", - сказав він.
За словами чиновника, уряд розробляє систему монетизації субсидій і має намір представити її в кінці опалювального сезону 2017 року.
Розенко зазначив, що на даний момент середній розмір субсидій у пікові періоди опалювального сезону становив 1 400 гривень.

Також читайте: Щотижня за житловою субсидією звертаються близько 30 тисяч сімей, - Мінсоцполітики
Топ коментарі
+12
да чтобы ты мудак получал субсидию в 120гр при доходе на 3х человек 5тыс и услугах+комуналку на 1500
показати весь коментар
23.06.2016 11:54 Відповісти
+11
Пінджачок замалий. Можливо від субсидій розперло?
показати весь коментар
23.06.2016 12:08 Відповісти
+9
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
23.06.2016 11:56 Відповісти

Завантаження...