8729 відвідувачів онлайн
3 082 18

Андріївський узвіз остаточно зроблять пішохідним з 25 червня, - КМДА

З 8:00 25 червня рух автотранспорту на Андріївському узвозі буде обмежено болардами на постійній основі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

"Громадяни, що мешкають на Андріївському узвозі в межах пішохідної зони, підприємства, установи, організації, єдиний під'їзд до яких проходить через пішохідну зону, мають бути забезпечені радіопультами для управління болардами", - сказано в повідомленні.

Для подання заяви про включення транспортного засобу до Бази даних транспортних засобів, власники яких мають право на отримання радіопульта, необхідно звернутись за адресою: вул. Костянтинівська, 9/6, оф. 302.

Як відомо, Андріївський узвіз обіцяли зробити пішохідним ще з середини 2014 року. Однак майже за 2 роки це так і не сталося.

Читайте на "Цензор.НЕТ": КМДА попереджає про високу пожежну небезпеку в Києві найближчими днями
Топ коментарі
+5
Андреевский спуск окончательно сделают пешеходным с 25 июня, - КГГА - Цензор.НЕТ 4585
показати весь коментар
24.06.2016 16:51 Відповісти
+5
надо успеть , остался один день и ночь.....
Андреевский спуск окончательно сделают пешеходным с 25 июня, - КГГА - Цензор.НЕТ 1344
показати весь коментар
24.06.2016 17:01 Відповісти
+4
Андріївський узвіз повинен повністю бути пішохідним. Найпопулярніша вулиця для туристів, по якій гуляють цілий рік. Там взагалі авто немає бути. Навіть місцевих. Нехай паркуються на Подолі.
показати весь коментар
24.06.2016 17:10 Відповісти

Завантаження...