5559 відвідувачів онлайн

Сьогодні захист фігурантів "газової справи Онищенка" розіграв "театр" у суді, - Холодницький

онищенко

Заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України Назар Холодницький вважає, що адвокати фігурантів газової справи "розіграли театр" у суді.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Холодницький зауважив: "Сьогодні прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) прийшли до Апеляційного суду міста Києва вимагати збільшення застави для "правої руки" нардепа О.Онищенка В.Постного та основного фігуранта у справі розкрадання газу О.Рябошапки. Застави, яка співрозмірна заподіяній державі шкоді.
Для В.Постного - більшої за призначену судом у понад 1075 разів, для підозрюваного О.Рябошапки - у понад 165 разів".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Захист фігурантів "газової справи Онищенка" навмисне затягує справу, - Антикорупційна прокуратура

"Бо інакше існує величезний ризик того, що, з легкістю сплативши "символічну" для них заставу у 1,5 млн. грн, підозрювані можуть уникнути слідства, а потім суду, виїхавши з країни чи вилетіти за її межі на власному повітряному судні. Вони могли це собі дозволити.
Сьогодні вся країна стала свідком того театру, який розіграла сторона захисту. Одного підозрюваного захищали чотири адвокати, іншого - шість. Ще по одному на кожного так хотіли відвідати це засідання, що не з'явилися, і тому висловили клопотання про його перенесення.

Унаслідок цього розгляд апеляційної скарги прокурорів САП щодо цих двох проваджень перенесено відповідно на 10:00 та 10:30 год. середи 29 червня", - наголосив прокурор.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Це лише спроба відбілитися, - Холодницький про позов Онищенка проти НАБУ та ГПУ

Він продовжив: "Я сподіваюся, що це остаточні дата та час і в суді більше не буде маніпуляцій адвокатською етикою та КПК, які продемонстрував захист В.Постного та О. Рябошапки. Це робиться лише для того, щоб затягнути розгляд апеляційної скарги прокурорів САП, щоб збіг термін, коли підозрюваних за законом можна тримати під вартою. Що може бути потім, неважко здогадатися. Прямо зараз ще триває судовий розгляд у Солом'янському районному суді, до якого прокурори САП негайно внесли вимогу взяття під варту В.Постного та О.Рябошапки за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ще однією статтєю - ст.209 Кримінального кодексу України "Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом".

Також читайте: Справа проти Онищенка: суд відклав апеляцію про призначення застави для фігурантів "газової справи" Рябошапки і Постного

"Без перебільшення, уся країна зараз слідкує за тим, чи вдасться притягнути розкрадачів газу до відповідальності. Ніхто не казав, що наша робота буде легкою, але я і моя команда принципові у своїй позиції. Україна має бути вільною від корупції!"-резюмував Холодницький.

Нагадаємо, 16 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшук в офісі народного депутата Олександра Онищенка. У НАБУ відзначили, що обшуки були проведені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем при реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування". 15 червня в офісі Онищенка НАБУ провело повторний обшук. Після цього до Генеральної прокуратури надійшло подання НАБУ про зняття недоторканності з Онищенка. А директор НАБУ Артем Ситник і глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявили про причетність нардепа до розкрадань на суму 1 млрд 600 тис. гривень. 16 червня Генпрокурор Юрій Луценко підготував до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка.
Топ коментарі
+13
Юля патриот и всегда была патриотом. Если работает на ФСБ, где доказательства, товарищ шокобот?
показати весь коментар
24.06.2016 21:48 Відповісти
+11
...і накуя було такі дорогі носки купувати ?
показати весь коментар
24.06.2016 21:50 Відповісти
+7
Может стоит адвокатов вызывать в суд повестками?
показати весь коментар
24.06.2016 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
...і накуя було такі дорогі носки купувати ?
показати весь коментар
24.06.2016 21:50 Відповісти
опять двадцать пять - опять прокурору заважають адвокати. В цій країні - Україні в судах, в прокуратурах завжди адвокати мішають прокуратурі зловживати і нагліти.
показати весь коментар
24.06.2016 21:54 Відповісти
самое смешное, складывается впечатление, что прокуроры вообще не хотят напрягаться, а просто зачитать обвинение на первом заседании, на втором с умным видом выслушать приговор судьи и выйдя из суда начать с важным и умным видом раздавать интервью о том,как посадили очередного коррупционера. Вы, пля, вообще слышали о таком основополагающем постулате в юриспруденции как "змагальність сторін"??? статью 129 Конституции откройте, дебилы. Адвокаты им мешают...Пипец просто...естественно, что адвокаты будут применять любые процессуальные уловки. Не умеете работать в рамках процесса в суде - идите на другую работу. Пля, вот это видно "профи" работают в этих прокуратурах.
показати весь коментар
24.06.2016 23:02 Відповісти
правильно! дайош принцип диспозитивності!!!
показати весь коментар
25.06.2016 12:08 Відповісти
масоны хотят бизнес отжать у чудака...- что не понятного?...- шоу устраивают для внутреннего потребителя....- надо было думать за кого на выборах голосовать...
показати весь коментар
25.06.2016 09:40 Відповісти
Назарчику,никуда они на воздушном шаре не улетят.
Всэ будэ добрэ!
Баблом поделятся и все порешают.
показати весь коментар
24.06.2016 21:56 Відповісти
Только вот те самые билеты в театр уж очень дорого украинскому народу обходяться.
показати весь коментар
24.06.2016 22:00 Відповісти
Сегодня защита фигурантов "газового дела Онищенко" разыграла "театр" в суде, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 3278
показати весь коментар
24.06.2016 22:05 Відповісти
Уважаемый Цензор! Публикуйте, пожалуйста, новости на языке оригинала - украинском или делайте качественный перевод. А то читаешь какую-то белиберду, честное слово.
показати весь коментар
24.06.2016 22:15 Відповісти
Активніше, юляботи, активніше! Бо не бачити вам премії як тюрмі Лозинського.
показати весь коментар
24.06.2016 22:23 Відповісти
холодницкий юный хенерал может хватить болтать и деньги налогоплательщиков просерать начинай работать вместе с югиком.
показати весь коментар
24.06.2016 22:58 Відповісти
Немає нічого простішого, як просто всі затримки і проволочки не враховувати в час утримування підозрюваних під вартою..І все. і відразу припиниться вся та клоунада адвокатів і виклики швидких в зал суду...
показати весь коментар
24.06.2016 22:59 Відповісти
Для цього слід лише змінити закон, та депутатам не бо того, вони 3,14здять про шоколадну зраду і узюрпацію влади одночасно з відсутністю політичної волі!
Крім того у них у саміх рило в пуху і кожен приміряє ситуацію на себе!
А проплачені дніпросвскими євреями тролі, на сайті, що фінінсують ті самі дніпровські євреї поливають президента.
показати весь коментар
25.06.2016 11:12 Відповісти
Назар, может ты уже начнешь отрабатывать юного хенерала???. сыграй нам акт - посади хоть мышь театральную...
показати весь коментар
25.06.2016 00:18 Відповісти
НАБУ и спецпрокуратура-фетиши, которые люди быстро распознали
показати весь коментар
25.06.2016 01:25 Відповісти
Ты уже олег андриенко? Сколько всего акков тут имеешь?
показати весь коментар
25.06.2016 09:46 Відповісти
Вообще то очень много вопросов возникает по самому фигуранту к СБУ. Каким же это образом уроженцы росии пролазят и работают на госдолжностях в Украине, даже имея гражданство. Уроженец ростовской области росии учится в Киеве в военном заведении и вдруг становится управленцем и при нём падает его отрасль. В стране вечно зелёных помидоров товарищ Сталин за такие просчёты по голове не гладил. Я думаю скоро все об этом смогут узнать через собственную шкуру.
показати весь коментар
25.06.2016 10:16 Відповісти
Юля не дарма за цих палдюк вступається! Коса у неї ворушиться!
показати весь коментар
25.06.2016 11:13 Відповісти
суд линча.простое и радикальное средство.про состязательность сторон вы уважаемые давно отстали от от жизни вся состязательность нынче сводится к толщине мошны обвиняемого и потом я по конституции тоже много чего имею, но по жизни имеют только меня от бедного доктора до жирного бюрократа.нормальный суд адекватно реагирует на подобные спектакли ... послушали отказали и дальше слушают по существу терпение по отношению к адвокатам не беспредельно.ведь в известной шутке ,,воруешь твой дом тюрьма,, есть изрядная доля правды.. вопрос в том что станет ли попытка публичной порки нормальной процедуры или останется вялотекущей пиар-акцией..
показати весь коментар
25.06.2016 10:53 Відповісти
Олександр Онищенко: Проти мене працює серйозне американське лобі http://www.pravda.com.ua/articles/2016/06/23/7112672/
10 фактів, які треба знати про депутата Олександра Онищенка. http://www.depo.ua/ukr/politics/10-faktiv-yaki-treba-znati-pro-deputata-oleksandra-onishchenka-16062016103000
показати весь коментар
25.06.2016 11:20 Відповісти
Отличие нашей правоохранительной системы от цивилизованной, в том, что у нас непременно хотят закрыть подозреваемого на период следствия и наложить лапу на все его активы. Смысл прост - от времени, проведенного в сизо, напрямую зависит желание подозреваемого начать делиться. А отсутствие активов (денег) исключает возможность получить квалифицированных адвокатов. В то время как в цивилизованных странах занимаются расследованием дел и доведением их до суда, а не прессом подозреваемых. Можно конечно, сказать, что любые способы для посадки вора хороши (как говорил Жеглов), если бы не одно но. Кто-то уверен, что те, кто в стране отвечают за ловлю воров не являются такими же ворами?
показати весь коментар
25.06.2016 11:29 Відповісти
Сегодня вся страна следит - долбоёбы ли у нас прокуроры, умеющие прессовать только простых граждан с государственным безразличным защитником. Или всё же профессионалы.
А этот скулеж про театр... да противно читать.
показати весь коментар
25.06.2016 11:53 Відповісти
Це мерзота із гпу спектаклі ставить!.... Це не оніщенко справа, а яценюка!... Це яценюк продавав державний газ по низьких цінах за долю малу, от його і крутіть!.... Ну і тих хлопців що обналювали дельту.....
показати весь коментар
25.06.2016 12:09 Відповісти
этот спектакль розыгрывает НАБУ вместе с Порошенко для лохов в Украине и на западе,вроде как идет сопливая возня вокруг коррупции дайте еще грант Шабунину интересно кого он теперь будет облаивать и кому лизать?
показати весь коментар
25.06.2016 12:37 Відповісти
За державу обидно.... Шакалье, все им мало!((((
показати весь коментар
25.06.2016 12:58 Відповісти
Мы полные дебилы и ДЕБИЛЫ в том числе и я.Мы здесь соримся,уничтожаем друг друга и незамечаем уклад жизни в других,,Союзных,,республиках.
Таджикистан-************** по символическим ценам для граждан страны и електроенергия тоже.
Белорусия-Бацько ********* и сохранил колхозы которые живут процветаючи несмитря на атаки новых ,,предпр нимателей,, да и сельхоэтехника лучшая в Европе а все потому что этот дядько недал приватизировать.А что у нас в Украине?Да нихера неможем мы дать миру кроме проституции наших жен,рабского нашего труда за еврокопейки и пробажей Украины всем у кого в кармане больше 99американоцентов(это называется инвестицией)
показати весь коментар
25.06.2016 14:01 Відповісти
Профессиональная деградация!!!, даешь стране больше дипломов(на траве, буряках и кукурухе) и мусоров(есть полицейские по чести лично встречал не раз!).
показати весь коментар
25.06.2016 14:22 Відповісти
что же ты мучаешься бедолага - едь в таджикистан,или тебе из ольгино нельзя уезжать?
показати весь коментар
29.06.2016 16:00 Відповісти
Кстати прокурорские, вы там часом "не помилились" ? У вас в отличие от судей с неприкосновенностью проблема. А вот за халатное исполнение служебныхь обязанностей упс. ч.2 . ст 367 УК Украины. Кстати, "возбудится" может любой следак, либо опер спецподразделения СБ Украины или НАБУ. Ну что тогда?. Как петь будете.? В порядке 214 УПК вообще полный вперед.
показати весь коментар
25.06.2016 14:34 Відповісти
Сегодня защита фигурантов "газового дела Онищенко" разыграла "театр" в суде,
НЕ, ТАКИ ПЛОХИ ЭТИ ЭВАПЕЙССКИЕ ДИМАКРАТИЧЕСКИЕ ЗАКОНЫ, КАТОРЫМ МЫ ДАЛЖНЫ СЛЕДАВАТЬ У СУДАЧИНСТВЕ!
НАМ ДЛЯ БАРЬБЫ С КАРУПЦИЕЮ НАДА , ШОП ПАРУ ЛЕТ ТУТА БЫЛА "ДЕКТАТУРА МАЙДАНА" ВО ГЛАВЕ "СУДОВ ТРОЙКИ" , КАКА БЫЛА ПРИ ******** СТАЛИНЕ:-
АРЕСТАВАЛИ КАРРУБЦИВОНЕРА; ОТПИСТИЛИ; ОН ПАТПИСАЛ ПРИЗНАНЕЕ; "ТРОЙКА" ЗА 5 МИНУТ СУДИЛА; К ВЕЧЕРУ УСЁ НАТЫРЕНАЕ КАНФИКСАВАЛИ У НЕВО И РОЦТВЕНИКОВ: НА ЗВТРА УСЕ ПОСАЖЕНЫ И РАБОТАЮТЬ НА СТРОЙКАХ МАЛАДОЙ СТРАНЫ И В ЦЕХАХ ШЬЮТЬ ТРУСЫ И ФОРМУ САЛДАТАМ.... .

показати весь коментар
25.06.2016 16:37 Відповісти
Отж і я кажу.Потрібні Суди присяжних ,щоб всі бажаючі змогли на майдані судити злодіїв
показати весь коментар
26.06.2016 02:12 Відповісти
https://censor.net/user/362325
Да, нужны нам и очень. Никакие ректора, и прочие пшонки не ушли бы от наказания!
У России они есть. Как там протащили такую демократическую структуру в судебное производство России - ху-ловская команда до сих пор понять не может. Много заказных дел развалено судом присяжных. Много мажоров посажено, вопреки "папиным заботам (если конечно дело не закрыто на стадии следствия подкупленным следаком).
Нам очень нужны суды присяжных! Сволоте прикорытной они тоже нужны хотя бы потому, что посаженная гадина не будет повешена на фонаре майдана и останется жить во время народного бунта )))
показати весь коментар
26.06.2016 02:36 Відповісти
И желательно чтоб суд присяжных состоял из большого количества людей.Чем больше тем лучше. Я уже думал разослать это предложение по всем нормальным партиям ,может пролоббируют такой закон.А кто не потдержит значит тоже из мафии. Заодно и проверить политические силы.
показати весь коментар
26.06.2016 02:57 Відповісти
Разослать? Наверное это не имеет смысла, по той причине, что эта рассылка не будет публичной и респонденты (партии) получившие Ваши предложения не станут принимать их во внимание. Если бы подобное предложение прозвучало в телевизионном политическом шоу с обстоятельной аргументацией, то они (партии) вынуждены будут согласиться с этим мнением. Они поддержат ( в телешоу) целиком и полностью создание судов присяжных на законодательном уровне но... но только "по телевизору" для огромной аудитории телезрителей для того, что бы понравиться электорату и заработать голоса.

Я не знаю такую партию, которой суды присяжных нужны в принципе. Если Вы такие партии знаете - поделитесь этими знаниями и аргументируйте свой выбор. Я таких партий не знаю, ибо задачи всех известных мне партий не главенство закона, а собственное развитие и продвижение в Верховную раду. Для достижения этой цели используются и незаконные действия в том числе....

показати весь коментар
26.06.2016 03:51 Відповісти
Я,пан,Рабочий,и сам знаю покрайней мере одного честного мента,опера которого при достижении пенсионного ментовского возраста поспешили отправить на пенсию,а так же знаю мента гаишника которому всегда было мало и он даже в свободное от службы времья брал палу и ходил разводить лохов на деньги а знаю этого гаишника потому что он мой бывший зять.
показати весь коментар
25.06.2016 19:39 Відповісти
Сторінка 2 з 2