9251 відвідувач онлайн

Терористи обстрілювали позиції, де перебував Порошенко, - Лисенко

24 червня бойовики обстрілювали на Донбасі українські позиції, які в той день відвідував Президент Петро Порошенко.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду", про це заявив спікер Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко на брифінгу в суботу в Києві.

"Донецький напрямок: у Зайцевому, Майорську, Авдіївці, Опитному та Водяному відбулися ворожі мінометні обстріли, а в Пісках противник відкривав вогонь зі ствольної артилерії. Загалом по наших позиціях було випущено понад 130 мін і 26 снарядів. Вчора ж на цих позиціях перебував і президент України", - сказав Лисенко.

"Незважаючи на вогонь ворога, він проінспектував кілька наших опорних пунктів та знайшов можливість поспілкуватися з українськими захисниками. А на легендарному блокпосту "Республіка Міст", який розташований всього за 800 м від Донецького летовища, глава держави вручив нашим воїнам високі державні нагороди та підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних протягом 5 хвилі", - зазначив спікер з питань АТО.

Читайте також: Демобілізованих військових замінять не нові мобілізовані, а контрактники, - Порошенко

За його словами, мобілізовані будуть звільнені протягом червня-липня цього року.

Нагадаємо, в п'ятницю Порошенко побував в зоні АТО і написав на своїй сторінці в Facebook: "Водяне. Два кілометри до нового терміналу і 800 метрів до злітної смуги Донецького аеропорту. Проінспектував лінію опорних пунктів на передовій і подякував нашим хлопцям за службу. У них на очах підписав указ про демобілізацію військовослужбовців п'ятої хвилі".
Топ коментарі
+56
Срочно выписать ему медаль "ЗА ОТВАГУ"
показати весь коментар
25.06.2016 14:20 Відповісти
+53
я ща лусну со смеху.
Террористы обстреливали позиции, где находился Порошенко, - Лысенко - Цензор.НЕТ 2666
показати весь коментар
25.06.2016 14:26 Відповісти
+46
Телепортация - это когда лейтенант Горбунов, который никогда не был в Сирии, прилетает оттуда в ящике на родину.

Террористы обстреливали позиции, где находился Порошенко, - Лысенко - Цензор.НЕТ 3039
показати весь коментар
25.06.2016 14:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Рома, отсос защитан. Х...й ты больше денег получишь. Будем давать ребятам через другого волонтера. А то я уже тебе не верю, как и Главному ШАКАЛаднику страны.
показати весь коментар
25.06.2016 16:05 Відповісти
Навіщо ця мінсецевська брехня...?! От пишуть з "передка": "Петро Олексійович приїхав на самісеньку передову. І сталося диво! Ворожі гармати замовкли. Міномети супротивника зникли, снайпери захворіли, диверсанти поїхали додому, а безпілотники вилетіли нахєр у зворотньому напрямку. Все завмерло по той бік лінії фронту. Як Урі Гелєр, зупинив Лондонський Біг-Бен, так наш славетний Президент Порошенко, силою думки і, особливо, своєю присутністю, зупинив ворожі обстріли і бойові дії агресора. Тому, Петро Олексійович ! Велике прохання, залишайтеся і надалі на передовій ! Ваша присутність там є цілковитим запобіжником від ворожої агресії. Тільки треба, щоб ворог бачив вас там, а народ не бачив вас у Києві. А якщо , раптом, прилетить і вас вб'є *****, то нічого страшного ! Головне, щоб був мир!"
показати весь коментар
25.06.2016 14:59 Відповісти
То пише таке Ружанський у фейксбуці. Тільки Ружанський зараз не на передовій. Він під арештом за п'яну бійку зі застосуванням зброї.
показати весь коментар
25.06.2016 17:24 Відповісти
Путин - злобная, вшивая дворняжка по сравнению с мудрым Петром.
показати весь коментар
25.06.2016 15:05 Відповісти
Прослезился, читая это.Прекрасный образец пополизания.Мы должны поверить, что о приезде Порошенко на передовую россияне не знали, и только благодаря сверхсекретности и профессионализму спецслужб гарант жив, а не лежит в окопе, насквозь прошитый вражескими осколками. Героически рискуя свой драгоценной жизнью, он привез солдатам 60 кг клубники и 60 кг черешни, чем обессмертил свое имя на века. Вошел в анналы. Соответствующая мемориальная доска уже изготовлена и будет прикреплена. (с)
показати весь коментар
25.06.2016 15:05 Відповісти
жаль что не попали
показати весь коментар
25.06.2016 15:06 Відповісти
А тем временем Савченко вчера где-то на бульваре Пушкина в Донецке нервно курила писю Захерченки...
показати весь коментар
25.06.2016 15:07 Відповісти
Сильно обосрался?
показати весь коментар
25.06.2016 15:09 Відповісти
Вже не важливо як і хто.
показати весь коментар
25.06.2016 15:40 Відповісти
Шкода, що не 200 їде в Київ
показати весь коментар
25.06.2016 15:50 Відповісти
идиот
показати весь коментар
25.06.2016 18:10 Відповісти
Він не ідіот, а якісно піариться перед народом. І народ хаває таке. Тіпа президент герой та передовій.
показати весь коментар
25.06.2016 18:41 Відповісти
Обама не спить!
показати весь коментар
25.06.2016 16:16 Відповісти
Плачу, может его даже ранили! А от нас скрывают, что бы мы не радовались!
показати весь коментар
25.06.2016 16:16 Відповісти
Скажите кто то Лысенко, что от Республики Мост до наших крайних опорников 3километра, а до Вольво-центра где сидят сепары, больше 4 километров)))
показати весь коментар
25.06.2016 16:19 Відповісти
Ну всё,крещение огнем пройденно.Участник АТО
показати весь коментар
25.06.2016 16:29 Відповісти
все то брехня, на самом деле порошенко был у сепаров в глубоком тылу, присматривал кондитерскую фабрику в Ленинском районе на ждановской развилке.
показати весь коментар
25.06.2016 16:34 Відповісти
Ты ******* ?
показати весь коментар
25.06.2016 17:13 Відповісти
задрала эта показуха. тЬФУ,Б...
показати весь коментар
25.06.2016 16:40 Відповісти
Иди соси, соска ольгинская
показати весь коментар
25.06.2016 17:14 Відповісти
Петя так явно спалился...
показати весь коментар
25.06.2016 16:48 Відповісти
Ещё одно чмо ольгинское..
показати весь коментар
25.06.2016 17:15 Відповісти
Ты - дебил.
показати весь коментар
25.06.2016 18:47 Відповісти
Жаль что в Пэтю не попали, вот был бы праздник.
показати весь коментар
25.06.2016 16:49 Відповісти
Косорукие дЫбилы....
показати весь коментар
25.06.2016 16:53 Відповісти
Видео обстрела в студию,а не ******* жополизов.
Позиции обсреляли ,там где когда-то находился Порошенко ,а не во время нахождения.
Две большие разницы. Читайте правильно.А шоколадные подхалимы подлизали и приукрасили,делают бесстрашного героя .Как и сынки Луценко,Порошенко,Грценко ,все в Артиллерии служили по месяцу,за 10 км от передка-тоже герои как и отцы.
В окопы Авдеевки,Трехизбенки,Станично-Луганского и видео как рачки ползет в укрытие.Уже одного гэроя с вилами видели,и ему хоть бы хер.Ни стыда ни совести и голосуют за пи.ора.
показати весь коментар
25.06.2016 16:53 Відповісти
Почетный караул и салют, по случаю приезда союзника.
показати весь коментар
25.06.2016 16:59 Відповісти
Надо дать Порошенко статус участника АТО.
показати весь коментар
25.06.2016 17:14 Відповісти
может, даже наградят, посмертно...
показати весь коментар
28.06.2016 00:39 Відповісти
А Юля б просто пішла і притягнула в мішку Моторилу з Захарченком!
показати весь коментар
25.06.2016 17:14 Відповісти
Это был слепой обстрел.
показати весь коментар
25.06.2016 17:16 Відповісти
https://censor.net/news/394892/terroristy_obstrelivali_pozitsii_gde_nahodilsya_poroshenko_lysenko
ОТ ПЛЯ АБКУРЕНЫЕ И ЗАШИРЯНЫЕ ШАКТЁРЫ ИЗ ХАНТЫМАНСЕЙСЬКА! ВАМ ЧУХОНЦАМ ТОКО ЗАЦЕВ КРОЛЕВ КЫЯНКОЙ БИТЬ ПО ЛБУ ДАВЕРИТЬ МОЖНА!
показати весь коментар
25.06.2016 17:17 Відповісти
Пишаюся своїм Президентом!
показати весь коментар
25.06.2016 17:22 Відповісти
Вот за это сепарню и не любят. Не могли бы хоть раз они отстреляться, точно по цели. Чтобы как пропердыает шоколадный глаз - не было альтернатвиы.
показати весь коментар
25.06.2016 17:23 Відповісти
судя по результату, действовал знаменитый снайпер с тепловизором
показати весь коментар
25.06.2016 17:39 Відповісти
Пусть как беларус пр едет с сыном
показати весь коментар
25.06.2016 17:40 Відповісти
Треба було б Президенту привезти туди посла Росії в Україні Зурабова та Медведчука. Щоб передали Путіну і Лаврову хто і кого обстрілює ...
показати весь коментар
25.06.2016 21:01 Відповісти
Террористы обстреливали позиции, где находился Порошенко, - Лысенко - Цензор.НЕТ 176
показати весь коментар
26.06.2016 00:44 Відповісти
и шо - не попали?.. ))
показати весь коментар
25.06.2016 21:41 Відповісти
Срочно Петьке участника АТО!!!Чтоб мог на тролейбусе бесплатно ездить!!!!
показати весь коментар
25.06.2016 21:47 Відповісти
И льготную коммуналку платить!
показати весь коментар
26.06.2016 07:41 Відповісти
может, даже наградят, посмертно...
показати весь коментар
28.06.2016 00:40 Відповісти
Да дайте ему "Участника боевых действий", может успокоится и уедет в тёплые края, поближе к пальмам и родным офшорам.
показати весь коментар
25.06.2016 23:23 Відповісти
барыга теперь получит 10 гектаров на хрещатике как участник боевых действий