11397 відвідувачів онлайн
18 101 49

Близько 80 співробітників СЕС причетні до корупційної схеми, - Ситник

Про це на брифінгу заявив глава Національного антикорупційного бюро (НАБ) Артем Ситник, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НР.

"Сьогодні була проведена операція і була розкрита корупційна схема, до якої було причетне керівництво санепідемслужби. Було задіяно близько 80 осіб, 2 керівники затримані", - розповів Ситник.

Він додав, що зараз детективи НАБ разом із поліцією закінчують обшуки.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Законодавство не готове до створення антикорупційного суду: немає бачення, якою буде його компетенція, - Ситник

Як повідомлялося, прямо на робочому місці сьогодні затримали головного санітарного лікаря України Святослава Протаса з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Запобіжний захід головному санлікарю України Протасу можуть обрати вже завтра, - Ситник

"Група чиновників на чолі з Протасом розробила і впровадила злочинну схему з розкрадання великої суми бюджетних коштів. На переведенні в готівку та отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 тис. грн), учасники афери були затримані", - повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Міністр також зазначив, що з усіх чиновників, що мали можливість "долучитися" до цієї афери, тільки один відмовився від участі в злочинній схемі.
Топ коментарі
+12
ТАКОЕ в каждой структуре КУДА НИ ПЛЮНЬ - не ошибешься. Только сейчас - завуалировано
показати весь коментар
30.06.2016 17:26 Відповісти
+8
90% служащих на госпостах причастны к коррупции,новость?
показати весь коментар
30.06.2016 17:27 Відповісти
+7
да они все блеадь такие! лично имел дело с сэс, еще рот не успел открыть уже в руки смотрят, общаются с тобой как с быдлом, документальная база, по которой тебя "разводят" еще 70-х годов! всю эту контору надо не просто закрыть, а еще и сжечь нах.!
показати весь коментар
30.06.2016 17:28 Відповісти

Завантаження...