Двоє людей загинули внаслідок розбійного нападу на АЗС у Херсонській області
У Херсонській області здійснено збройний розбійний напад на АЗС, унаслідок якого загинули два працівники станції.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
"До чергової частини Голопристанського відділення поліції надійшло повідомлення від водія. Він розповів, що під час спроби заправки автомобіля в приміщенні АЗС через вікно побачив тіла двох чоловіків зі слідами крові на одязі.
Під час огляду приміщення всередині виявлено тіла двох працівників АЗС. В обох були вогнепальні поранення. У ході проведення слідчих (розшукових) дій працівники поліції встановили, що вночі невідомі особи, застосувавши вогнепальну зброю, вчинили розбійний напад на АЗС. Заподіявши вогнепальні поранення двом працівникам, нападники заволоділи грошима з каси", - повідомили в поліції.
Відкрито кримінальні провадження за п. п.1, 6 ч. 2 ст.115 Кримінального кодексу України "Умисне вбивство" (карається довічним позбавленням волі з конфіскацією майна) і ч. 4 ст.187 Кримінального кодексу України "Розбій" (карається позбавленням волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна).
Топ коментарі
+19 Sabio
показати весь коментар
02.07.2016 12:53 Відповісти Посилання +12 Лилия Стацкая
показати весь коментар
02.07.2016 12:52 Відповісти Посилання +12 LUSi
показати весь коментар
02.07.2016 12:57 Відповісти Посилання
Хорошая открытка плохому СБУ.