Двоє хлопців до смерті побили шахтаря в Мирнограді. ФОТОрепортаж
У Мирнограді (Донецька область) двоє молодих хлопців вночі побили 57-річного чоловіка. Від отриманих травм він помер.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Донецькій області, труп з ознаками насильницької смерті був виявлений біля одного з магазинів. Загиблим виявився 57-річний місцевий житель, який працював шахтарем.Правоохоронці встановили, що вчора ввечері загиблий разом із двома молодими людьми, 17 і 20 років, розпивав спиртні напої. До того ж, за попередньою інформацією, чоловік сам пригощав своїх знайомих.
Перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, "друзі" стали сваритися, а потім і битися. Встановлено, що під час цієї бійки молодики так жорстоко побили щедрого шахтаря, що внаслідок цього він помер.
Зловмисники затримані, у скоєному правопорушенні зізнаються. Попередня правова кваліфікація - ч.1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, за що передбачено до 15 років позбавлення волі.



(Фото Головного управління Нацполіції в Донецькій області)
И нахер они нужны Украине?