9714 відвідувачів онлайн

Двоє хлопців до смерті побили шахтаря в Мирнограді. ФОТОрепортаж

У Мирнограді (Донецька область) двоє молодих хлопців вночі побили 57-річного чоловіка. Від отриманих травм він помер.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Донецькій області, труп з ознаками насильницької смерті був виявлений біля одного з магазинів. Загиблим виявився 57-річний місцевий житель, який працював шахтарем.

Правоохоронці встановили, що вчора ввечері загиблий разом із двома молодими людьми, 17 і 20 років, розпивав спиртні напої. До того ж, за попередньою інформацією, чоловік сам пригощав своїх знайомих.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Підліток у Бердичеві намагався зробити селфі на даху вагона і отримав опік 50% тіла

Перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, "друзі" стали сваритися, а потім і битися. Встановлено, що під час цієї бійки молодики так жорстоко побили щедрого шахтаря, що внаслідок цього він помер.

Зловмисники затримані, у скоєному правопорушенні зізнаються. Попередня правова кваліфікація - ч.1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, за що передбачено до 15 років позбавлення волі.


убийство шахтер область донецкая



убийство шахтер область донецкая



убийство шахтер область донецкая

(Фото Головного управління Нацполіції в Донецькій області)
Топ коментарі
+24
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
29.06.2016 00:34 Відповісти
+23
Алкоголизм к добру не доводит.
показати весь коментар
29.06.2016 00:02 Відповісти
+19
лет 10 назад ехал в поезде с луганчанином. Он открыто признавал, что Луганск и Донецк - это в основном потомки осужденных, которых при совке массово слали на "химию" и принудит.работы в промышленный район. Вот потомки тех уродов - это и есть нынешнее донецко-луганское быдло.
И нахер они нужны Украине?
показати весь коментар
29.06.2016 00:09 Відповісти

Завантаження...