11062 відвідувача онлайн
6 468 71

Українці за допомогою смартфону зможуть повідомляти Мінекології про виявлені звалища, - Семерак

Про це розповів міністр екології Остап Семерак в інтерв'ю Еспрессо.TV, передає Цензор.НЕТ.

На його думку, міністерство має активізувати свою роботу як на місцевому, так і на центральному рівні після львівської катастрофи.

"У межах відповідальності Міністерства екології та природних ресурсів я з'ясував, що немає реєстру сміттєзвалищ в Україні. Ніяких - ні легальних, ні нелегальних. Ні завантажених, ні недозавантажених. Ні проектів, нічого немає. Тому сьогодні ми в міністерстві проводимо роботу щодо ідентифікації усіх сміттєзвалищ", - заявив Семерак.

Читайте також: Полігони і звалища займають близько 5% площі України

Він підкреслив, що за кілька тижнів створять інтерактивну карту, де кожен громадянин України зможе сфотографувати будь-яке сміттєзвалище, зареєструватися на інтерактивній карті через мобільний телефон, і ця інформація моментально потраплятиме на портал Мінекології.

"Ми бачитимемо, де зафіксовано сміттєзвалища, матимемо можливість співставити цю інформацію з кадастровою картою, з'ясувати, хто є користувачем цієї земельної ділянки, і працювати з ним, щоб він прибрав це сміття. Є законні підстави вимагати від власника чи користувача землі, щоб він навів порядок", - додав міністр.

Читайте також: Місцеві органи влади будуть разом із Госеконспекцією інвентаризувати звалища, - Семерак
Топ коментарі
+5
Глянул комментарии. Пока немного, но тенденция уже наблюдается.

Опять такие-сякие шоколадные барыги устроили какой-то лохотрон на выкачку бюджетных денег.

Но почему-то никто не возмущается миллионами граждан Украины, которые предпочитают вываливать свой мусор в ближайших к своему жилью ярах, лесах, лесопосадках, озёрах, пустырях и т.д., нежели заключать договор на вывоз его с коммунальными организациями.
показати весь коментар
03.07.2016 16:14 Відповісти
+5
дык, за вывоз мусора платить же надо. они шо, лохи, эти возмущающиеся шоколадными барыгами?..
показати весь коментар
03.07.2016 16:28 Відповісти
+5
"Украинцы с помощью смартфона смогут сообщать в Минэкологии о выявленных свалках, - Семерак".
Сообщаю без смартфона о двух помойках на Грушевского и одной на Банковой.
показати весь коментар
03.07.2016 17:02 Відповісти

Завантаження...