10897 відвідувачів онлайн

Терористи "ДНР" обстріляли житлові будинки в Торецьку, - Аброськін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав начальник Головного управління поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін.
"Учора, близько 22:00, бойовики "ДНР" обстріляли Торецьк. Район вулиць Чапаєва, Кірова. Через влучання снарядів будинки значно пошкоджено. У ході первинного огляду постраждалих не виявлено", - написав він.

Також читайте: Одного з ватажків бойовиків "ДНР" полковника Бушуєва знищено на Донбасі

За його словами, сьогодні вранці на місце виїде слідчо-оперативна група для документування наслідків обстрілу терористами бандформування "ДНР".
Як повідомляли, за минулу добу бойовики 61 раз обстріляли позиції ЗСУ.
Топ коментарі
+6
Горіть у пеклі, москалі!
показати весь коментар
04.07.2016 09:26 Відповісти
+3
Какой ужасссссс...!!! Они все равно ДНР любят и благодарны им...
показати весь коментар
04.07.2016 09:31 Відповісти
+2
Радари можливо і засікають, подавляти НЕ ДОЗВОЛЕНО.
показати весь коментар
04.07.2016 09:32 Відповісти

Завантаження...