10080 відвідувачів онлайн

"Народний фронт" вимагає негайно прийняти закон про спецконфіскацію, - Бурбак

Підтримавши подання Генеральної прокуратури про затримання народного депутата Онищенка, парламент склав іспит і уникнув нової політичної кризи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак під час спілкування з журналістами.

"Пишаюся, що наша фракція показала державницьку позицію і проголосувала за подання. Реальна боротьба з корупцією почалася в державі", - зазначив Бурбак.

Наступним важливим кроком, за його словами, є підтримка народними депутатами законопроекту про спецконфіскацію коштів Януковича.

Також читайте: Уряд має бути зацікавлений у поверненні до держбюджету коштів Януковича - Вікторія Сюмар

"Фракція "Народний фронт" вимагає, щоб цей законопроект був проголосований і 1,5 млрд доларів, які понад рік тому уряд Яценюка заарештував, і які лежать на рахунках в Ощадбанку, були повернуті в бюджет і запрацювали на нашу оборону", - підкреслив голова фракції.

"Це сума близько 40 млрд грн, і позиція "Народного фронту", щоб відразу після закону про спецконфіскацію ми голосували за зміни до держбюджету", - підкреслив Бурбак.

Він зазначив, що зараз є інформація про підготовку нового законопроекту, який повинен консолідувати голоси депутатів у сесійній залі.

Читайте також: "Батьківщина" мала була б нарешті проголосувати за конфіскацію грошей Януковича на потреби фронту, - Бурбак

"Це буде законопроект, який підтримає більшість депутатів, і ми зробимо все, щоб цей режим спецконфіскації був підтриманий, щоб ці гроші запрацювали", - резюмував Максим Бурбак.
Топ коментарі
+8
Привет из США.Угадайте глядя на меня,где ваши денюшки
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак - Цензор.НЕТ 8575
показати весь коментар
05.07.2016 15:16 Відповісти
+5
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак - Цензор.НЕТ 95
показати весь коментар
05.07.2016 15:11 Відповісти
+4
Все на майдан - Закон о спец конфискации должен быть принят и подписан Порошенком, уже сегодня!!!
показати весь коментар
05.07.2016 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все на майдан - Закон о спец конфискации должен быть принят и подписан Порошенком, уже сегодня!!!
показати весь коментар
05.07.2016 15:08 Відповісти
Ты что мою палату занял - молодец, поздравляю с достижением.
показати весь коментар
05.07.2016 15:12 Відповісти
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак - Цензор.НЕТ 95
показати весь коментар
05.07.2016 15:11 Відповісти
А может уже пора списать Гаранта?
показати весь коментар
05.07.2016 16:09 Відповісти
я таки то же требую - а они тянут - непорядок это))
показати весь коментар
05.07.2016 15:09 Відповісти
Оскома уже от этого закона...
показати весь коментар
05.07.2016 15:09 Відповісти
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
показати весь коментар
05.07.2016 15:23 Відповісти
Очень даже просто все решается:
если не будет выплат пенсий - объявить имена, адреса и пр. данные тех кто проголосует против. Пенсионеры сами заблокируют их маетки в приконченных заспах и Рудыках.
показати весь коментар
05.07.2016 15:10 Відповісти
Пенсионеры. Вы забыли что Гарант организует нацгвардию против вас и путина? Ну немножечко больше против вас. А путин может и подождатью
показати весь коментар
05.07.2016 16:12 Відповісти
пи..ить судя по всему больше уже не чего,остались только деньги овоща...
показати весь коментар
05.07.2016 15:11 Відповісти
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак - Цензор.НЕТ 9102
показати весь коментар
05.07.2016 15:12 Відповісти
Кому что, а Бурбака золотые унитазы и батоны мучат.
показати весь коментар
05.07.2016 15:13 Відповісти
Привет из США.Угадайте глядя на меня,где ваши денюшки
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак - Цензор.НЕТ 8575
показати весь коментар
05.07.2016 15:16 Відповісти
А это хоть вернётся или как онищенко?
показати весь коментар
05.07.2016 15:18 Відповісти
Какой! Прямо чмо (извиняюсь) мачо мексиканское. Только сомбреро с пасеки Юща пчеловода.
показати весь коментар
05.07.2016 15:20 Відповісти
Кроль сильно волнуется,на глазах стареет
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак - Цензор.НЕТ 8613
показати весь коментар
05.07.2016 15:23 Відповісти
Порох и Гройсман хотят взять на крючок всех в стране - теперччч,ь если надо по надуманным обвинениям до суда у любого отберут имущество и потом доказывай,что ты не верблюд!
показати весь коментар
05.07.2016 15:25 Відповісти
а что и кому доказывать? там есть механизм возврата имущества? - болт, сбрындили, продали, свалили.
показати весь коментар
05.07.2016 15:43 Відповісти
многоходовочка, глистов-паразитов глотающих друг друга и присосавшихся к населению
показати весь коментар
05.07.2016 15:30 Відповісти
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак" - а на кулявлоб висит 12 млрд, и Вурдалак не волнуется, что армия не вооружается и пенсионеры могут остаться без средств существования, да и все "патриоты" НФ делают вид, что они глухие и слепые.
показати весь коментар
05.07.2016 15:31 Відповісти
Не дивлячись на найващий період в новітній історії Україні, ВСУ фінансувалися набагато краще ніж в усі попередні роки, пенсії уряд Яценюка також виплачував безпроблемно. Ні дефолту, ні економічного колапсу в країні не сталося. Який зміст тепер тут нагнітати істерію? Не хотіли Яценюка? Маєте Гройсмана, тепер всі запитання до нього.
показати весь коментар
05.07.2016 15:49 Відповісти
А чего им делать вид? Вы их выбрали (демократическим путем) - сидите и не вякайте.
показати весь коментар
05.07.2016 16:17 Відповісти
"Народный фронт" требует немедленно принять закон о спецконфискации, - Бурбак
=================================================================

А сенины никак не могут успокоиться, пока не попилят Януковича деньги.

Там сенин клоун Пашинский, уже ждет с нетерпением.
показати весь коментар
05.07.2016 15:33 Відповісти
у Бурбака очевидно очень чувствительная задница , чует если срочно не принять закон, то ещё пару таких Онищенков и можно кричать -"шеф усё пропало"....а Юрик таки обещал подсуетиться....
показати весь коментар
05.07.2016 15:33 Відповісти
Это спецконфискация любых активов без суду и следствия у любого гражданина страны, а не януковича.
показати весь коментар
05.07.2016 15:42 Відповісти
Може, щось поменяли, но было не против всех, а против госслужащих (чётко указана квалификация преступлений типа "злоупотреблений служ. положением"), кроме спецконфискации у випадку "створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також організація, керівництво чи сприяння зустрічі (сходці) представників злочинних організацій або організованих груп для розроблення планів і умов спільного вчинення злочинів, матеріального забезпечення злочинної діяльності чи координації дій об'єднань злочинних організацій або організованих груп..."

- это шо за хрень?
показати весь коментар
05.07.2016 15:53 Відповісти
Яценюку з пашинським і черновол так не терпиться присвоїти ці млрди з ощадбанку,який контролює яценюк,що з...ли вже усю країну своєю брехнею.Ніяк не награбуються . І чому фракція з 1% підтримки і досі в парламенті нами править? Це ж нонсенс
показати весь коментар
05.07.2016 15:57 Відповісти
ахаахахахах с*ка уже 1.5млрд, напомню 2.5 года назад это было 3млрд.

после нг озвучивалась сумма 2 млрд. тогда смеялись, что эти деньги не доживут до конфискации. так и будет.
показати весь коментар
05.07.2016 16:10 Відповісти
"Народный Фронт" требует..."
Слушай, депутат Дурбак: идите нах все вместе с Парубийком, Иванчуком Накаковым Тетерваком и прочей сраной лабудой... Достал уже. Еще один "ЛяЖко" от НФ.
показати весь коментар
05.07.2016 16:14 Відповісти
А они не пойдут.
показати весь коментар
05.07.2016 16:18 Відповісти
"Народный фронт" требует, требует, требует, требует ...
показати весь коментар
05.07.2016 17:26 Відповісти
Если вы не согласитесь, мы напишем в .... Спортлото !!!
показати весь коментар
05.07.2016 17:28 Відповісти