9169 відвідувачів онлайн
5 093 15

Цього року в Одесі запрацює система автоматичної фіксації порушень ПДР

Цього року в Одесі почне діяти система автоматичної відеофотофіксаціі порушень правил дорожнього руху.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник управління патрульної поліції Одеси Михайло Білецький. За його словами, в певних місцях будуть встановлені сучасні камери, які фіксуватимуть те, що відбувається.
"Інформація з камер буде стікатися в центр, який буде іфнормувати всіх співробітників патрульної поліції про події. Порушників вирахують і направлять "листи щастя", - наголосив Білецький.
Він зазначив, що як експеримент було встановлено ​​таку камеру, яка лише за 1 годину зафіксувала близько 300 порушень. За його словами, за січень-червень поточного року в Одесі співробітники патрульної поліції зафіксували 22,665 тис. порушень правил дорожнього руху, з яких 11,519 тис. пов'язані з порушеннями вимог дорожніх знаків, дорожньої розмітки або правил паркування.
Як зазначив Білецький, із січня по червень оформлено 3,224 тис. ДТП з пошкодженнями транспортних засобів та 750 ДТП із постраждалими. Серед основних порушень ПДР - 4,884 тис. випадки керування транспортним засобом без документів. У першому півріччі "по гарячих слідах" патрульні розкрили 7 вбивств, 35 незаконних заволодінь, 55 пограбувань, 305 крадіжок та 24 випадки шахрайства. "За перше півріччя 2016 року на телефонну лінію "102" у місті надійшло понад 68 тис. дзвінків", - наголосив Білецький.

Також читайте: За 6 годин тестового режиму всього на 3 камерах відеофіксації було зафіксовано порушень на 3 мільйони гривень, - Аваков. ФОТО
Топ коментарі
+5
с 2 столбов уберите лучше старых мусоров их довольные рожи просто бесят.
показати весь коментар
05.07.2016 23:38 Відповісти
+4
"в Одемме"? добрий Цензор, пригости редакторів філіжанкою кави...
показати весь коментар
05.07.2016 23:54 Відповісти
+2
Возможно для кого-то будет очень полезной информацией. В штатах на красный нужно остановиться при правом повороте. Я это место в правилах как-то проморгал считая что должно быть тоже самое как в Европе. После переезда в Техас попался на камеру, и не один десяток раз (это несколько тысяч долларов штрафов). Так вот, все тикеты удалось оспорить в суде в виду плохого качества видео. На фото всё чётко видно, а на видео они решили сэкономить. Всем добра!
показати весь коментар
06.07.2016 00:14 Відповісти

Завантаження...