4634 відвідувача онлайн

Місцевий житель підірвав товариша по чарці гранатою в донецькій області, - Нацполіція

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Попередньо з'ясовано, що гранату "РГД-5" у потерпілого кинув 19-річний житель міста Павлоград. Під час вживання спиртних напоїв між двома чоловіками, господарем будинку та його малознайомим гостем зав'язалася сварка. Як аргумент молодший опонент використав принесений із собою боєприпас.

Також дивіться: Вибухи в Києві: у двір приватного будинку кинули гранати. ФОТОрепортаж+ ВІДЕО

Унаслідок інциденту господар будинку отримав осколкові поранення (шиї, спини, попереку) і був доставлений до лікарні м. Курахове. У цей час у будинку перебувала дружина і 18-річна дочка потерпілого. Жінки не постраждали.
У ході комплексу слідчо-оперативних дій поліцейські затримали підривника в сусідній Мар'їнці.

Читайте також: Унаслідок вибуху гранати у Єнакієвому двоє дітей загинуло, ще одна дитина у важкому стані

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального Кодексу України (Хуліганство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Топ коментарі
+6
надо бухать большими компаниями!))))
показати весь коментар
06.07.2016 16:26 Відповісти
+4
Будни "русского мира".
показати весь коментар
06.07.2016 16:25 Відповісти
+3
Нагородити героя і видати йому ще ящик гранат
показати весь коментар
06.07.2016 16:31 Відповісти

Завантаження...