Місцевий житель підірвав товариша по чарці гранатою в донецькій області, - Нацполіція
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Попередньо з'ясовано, що гранату "РГД-5" у потерпілого кинув 19-річний житель міста Павлоград. Під час вживання спиртних напоїв між двома чоловіками, господарем будинку та його малознайомим гостем зав'язалася сварка. Як аргумент молодший опонент використав принесений із собою боєприпас.
Унаслідок інциденту господар будинку отримав осколкові поранення (шиї, спини, попереку) і був доставлений до лікарні м. Курахове. У цей час у будинку перебувала дружина і 18-річна дочка потерпілого. Жінки не постраждали.
У ході комплексу слідчо-оперативних дій поліцейські затримали підривника в сусідній Мар'їнці.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального Кодексу України (Хуліганство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Топ коментарі
+6 Bander_ua
показати весь коментар
06.07.2016 16:26 Відповісти Посилання +4 Саша Крещатик #348614
показати весь коментар
06.07.2016 16:25 Відповісти Посилання +3 SANDY
показати весь коментар
06.07.2016 16:31 Відповісти Посилання