Переговори між НАТО і Росією відбудуться 13 липня, - Столтенберг
Як повідомив у середу, 6 липня, генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг, засідання Ради НАТО - Росія пройде в штаб-квартирі в Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW.
"Наше практичне співробітництво з Росією залишається в підвішеному стані, але ми залишаємо відкритими канали для політичного діалогу", - йдеться в заяві Столтенберга.
Основну увагу на зустрічі послів країн НАТО з їхнім російським колегою Олександром Грушком буде приділено українській кризі та необхідності повного виконання Мінських угод на сході України, вказав генсек Альянсу.
Нагадаємо, саміт НАТО пройде у Варшаві 8-9 липня. Це буде друга зустріч глав держав та урядів Північноатлантичного альянсу після початку російсько-українського конфлікту два роки тому.
Jul. 6th, 2016 at 3:41 PM
Вчера в статье http://zloy-odessit.livejournal.com/1817629.html "Крым... сезон или не сезон?" я пытался продемонстрировать разные пляжи полуострова Крым, освободившегося от гнета киевской хунты и процветающего в лонах родной россиюшки. Главной целью данной демонстрации стала попытка зафиксировать энное количество туристов на фотоизображениях, собранных по социальным сетям. Однако, увы и ах, чего нет (а именно туристов) того нет.
Но, если туристов в Крыму и не так уж много, то мусора на полуострове предостаточно. Создается впечатление, что его коммунальные службы и вовсе не собирают, а он, тем временем, спешно и уверенно размножается и размножается.
Итак, сегодняшняя фотоподборка по городам оккупированного Крыма посвящена мусору. И начнем с Севастополя!