8331 відвідувач онлайн
41 235 165

Три депутати від БПП вступили в "ДемАльянс": Лещенко, Найєм, Залищук

лещенко

Депутати Верховної Ради від фракції БПП Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Залищук та позафракційна Вікторія Пташник увійшли в партію "ДемАльянс".

Про це повідомив Лещенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Ми вже троє увійшли, плюс Пташник", - сказав він.

Очікувалося, що це рішення буде озвучено на з'їзді партії в суботу, проте цього зроблено не було, а Найєм був обраний головуючим на з'їзді.

Читайте також: "Це не ми прийшли до партії - це партія нас залишила", - Найєм про створення нової політсили

"Ми вже прийняті, у нас мандати, і ми голосуємо на з'їзді як члени партії", - пояснив Лещенко.

Раніше повідомлялося, що
Найєм вирішив скласти повноваження заступника голови фракції БПП.

Позачерговий з'їзд "ДемАльянсу" зі створення нової партії почався в Києві 9 липня.
Топ коментарі
+27
8.07.2016
Внимание внимание !
Вчера Ангела Меркель публично заявила, что Путин делает беспорядки в Европе, чтобы её дестабилизировать. В связи с этим Россия должна забыть снятие санкций, пока не уйдет из Украинскoй земли.
Молимся , чтобы она следующий срок была канцлером Германии. Она настоящий друг Украины.

Три депутата от БПП вступили в "ДемАльянс": Лещенко, Найем, Залищук - Цензор.НЕТ 3102
показати весь коментар
09.07.2016 12:35 Відповісти
+22
..бпп не партия а банда
показати весь коментар
09.07.2016 13:10 Відповісти
+19
Чуваки не идиоты - перед выборами сдадут а пока и в БПП тепло и уютно
показати весь коментар
09.07.2016 12:35 Відповісти

Завантаження...