Водій іномарки після ДТП у Львові збив поліцейського і зник
У Львові водій автомобіля Skoda Oktavia скоїв наїзд на поліцейського під час виконання ним службових обов'язків та зник із місця пригоди.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області повідомили, що інцидент стався 9 липня на території автостоянки на вулиці Богдана Хмельницького.
За попередніми даними, водій автомобіля Skoda Oktavia на території автостоянки біля гіпермаркету пошкодив огорожу автостоянки і, ховаючись після скоєного, наїхав на 25-річного сержанта поліції.
Постраждалого з тілесними ушкодженнями доставила в лікарню бригада швидкої допомоги. Особу водія встановлюють.
Топ коментарі
+9 MsSem22 .
показати весь коментар
10.07.2016 17:07 Відповісти Посилання +7 бАндЄровец777
показати весь коментар
10.07.2016 17:22 Відповісти Посилання +7 Антип61
показати весь коментар
10.07.2016 17:40 Відповісти Посилання