9332 відвідувача онлайн
19 942 69

Водій іномарки після ДТП у Львові збив поліцейського і зник

У Львові водій автомобіля Skoda Oktavia скоїв наїзд на поліцейського під час виконання ним службових обов'язків та зник із місця пригоди.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області повідомили, що інцидент стався 9 липня на території автостоянки на вулиці Богдана Хмельницького.
За попередніми даними, водій автомобіля Skoda Oktavia на території автостоянки біля гіпермаркету пошкодив огорожу автостоянки і, ховаючись після скоєного, наїхав на 25-річного сержанта поліції.
Постраждалого з тілесними ушкодженнями доставила в лікарню бригада швидкої допомоги. Особу водія встановлюють.

Дивіться також: В автомобіль патрульних, які оформляли ДТП у Києві, врізався легковик. ФОТО
Топ коментарі
+9
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.07.2016 17:07 Відповісти
+7
Веня, ты придурок.
показати весь коментар
10.07.2016 17:22 Відповісти
+7
Да это же Аркадй Укупник! Он что, таки сожрал свой паспорт?
показати весь коментар
10.07.2016 17:40 Відповісти

Завантаження...