97% доріг в Україні зруйновано, - Омелян
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю Еспресо.TV.
"Ми маємо абсолютно зруйнований південь, не те що асфальту - основи не залишилося, тобто все знищено, ми маємо трагічну ситуацію і в Карпатах, і це нам завжди болить, коли фантастичні пейзажі, фантастичні села, відмінна можливість для зеленого туризму, а люди просто не можуть елементарно дістатися.
У нас проблеми і зі сходом України, де військові дії з Російською Федерацією, ми маємо зруйновані дороги військовою технікою. Це теж предмет нашого занепокоєння, ми намагаємося рівномірно інвестувати по всій Україні", - сказав він.
Омелян також зазначив, що 2016 рік має стати переломним для дорожнього господарства країни.
"Я сподіваюся, що цей рік повинен бути переломним для українських доріг, як мінімум є воля прем'єр-міністра, є, я вірю, бажання народних депутатів, яким теж треба звітувати перед своїми виборцями, яким теж треба показати якісний результат своєї роботи. А дороги, за опитуваннями, іноді на другому місці після безпеки або завершення військових дій, на третьому - після питання охорони здоров'я", - сказав Омелян.
Крім того, він повідомив, що цього року на ремонт доріг виділено рекордну суму бюджетних коштів: "Цього року завдяки зусиллям уряду Яценюка ми маємо 19 мільярдів. Це - рекордна сума для України, такого ще не було як мінімум останні 5 років точно. Наше завдання - максимально ефективно їх освоїти і реформувати "Укравтодор", створивши дорожній фонд, щоб наступного року ми перейшли до системної роботи".
Як повідомлялося раніше, Україна закупить 71 новий комплекс вагового контролю на автошляхах.
"Ми маємо абсолютно зруйнований південь, не те що асфальту - основи не залишилося, тобто все знищено, ми маємо трагічну ситуацію і в Карпатах, і це нам завжди болить, коли фантастичні пейзажі, фантастичні села, відмінна можливість для зеленого туризму, а люди просто не можуть елементарно дістатися.
У нас проблеми і зі сходом України, де військові дії з Російською Федерацією, ми маємо зруйновані дороги військовою технікою. Це теж предмет нашого занепокоєння, ми намагаємося рівномірно інвестувати по всій Україні", - сказав він.
Омелян також зазначив, що 2016 рік має стати переломним для дорожнього господарства країни.
"Я сподіваюся, що цей рік повинен бути переломним для українських доріг, як мінімум є воля прем'єр-міністра, є, я вірю, бажання народних депутатів, яким теж треба звітувати перед своїми виборцями, яким теж треба показати якісний результат своєї роботи. А дороги, за опитуваннями, іноді на другому місці після безпеки або завершення військових дій, на третьому - після питання охорони здоров'я", - сказав Омелян.
Крім того, він повідомив, що цього року на ремонт доріг виділено рекордну суму бюджетних коштів: "Цього року завдяки зусиллям уряду Яценюка ми маємо 19 мільярдів. Це - рекордна сума для України, такого ще не було як мінімум останні 5 років точно. Наше завдання - максимально ефективно їх освоїти і реформувати "Укравтодор", створивши дорожній фонд, щоб наступного року ми перейшли до системної роботи".
Як повідомлялося раніше, Україна закупить 71 новий комплекс вагового контролю на автошляхах.
Топ коментарі
-----
считаем с тонны топлива 6272,21грн.
возьмем цену 22грн/л = 22000грн/ тонна итого акциз составляет всего 28,5%
------
на остальные виды топлива значительно дешевле.
Да и сколько ты наезжаешь в месяц? 1 тыс максимум. А грузовик - 10-ку тыс.
Просто строить и содержать дороги нужно нормально, а как ни посмотришь - всякие хозяйва ЕвроДоров, АзиаДоров, АвтоДоров и прочих доров, которые ремонтируют дороги - сплошь выходцы югов. И если положено разогреть перед укладкой асфальт до определенной температуры, а они, "экономя", разогревают его исключительно использованными шинами (привет экология!) естественно, как прийдется, - о чем речь?
Т.е. ты, горе-математик, утверждаешь, что фура уничтожает дорогу всего в 1,75 раза больше моего кроссовера??? Это ведь чушь - на самом деле груженая фура разрушает дорогу сильнее 100 кроссоверов.
"Да и сколько ты наезжаешь в месяц? 1 тыс максимум. А грузовик - 10-ку тыс. "
С логикой ты явно не дружишь - раз грузовик больше наезжает - значит грузовик больше разрушает, а не только больше платит.
"Просто строить и содержать дороги нужно нормально"
А так же нормально нужно грузить фуры. Без перегруза. Ибо 80-тонные грузовики могут разбить почти любую дорогу.
И акциз на 95-й на на дизель должен быть одинаковым как минимум. Бензиновые авто дорогу разбивают явно не сильнее чем дизельные - потому и не должны платить за ее ремонт дороже, чем платят дизеля.
Остальное - в кубышку. Кому?
А новые строить и ремонтировать - ЗА ЧЕЙ СЧЁТ?
Да ни один вменяемый водила не будет брать перегруз! Это его, а не твоя, жизнь!
Просто на дороги списывают суммы постройки нового полотна, а реально - хорошо если укатают пару мм асфальтом - а обычно, просто засыпали ямку и ладушки.
Зато все при деньгах - разные ...доры, проверяющие и т.д. Кроме нас с вами.
Именно так возится весь лес на Белгород-Днестровкий "деревянный" порт, именно так по всей Украине свозится зерно (ДЕСЯТКИ МИЛЛИОНОВ ТОНН) на элеваторы и в порты, именно так возится уголь от мест разгрузки к покупателю, и стройматериалы - от карьеров до мест ремонта/стройки. При этом: разрушаются дороги, а на их ремонт в казну идут налоги как от 20-тонных машин.
Для перевозки таких грузов под косметическим слоем асфальта должно быть бетонное полотно на надёжной подушке из гравия и песка. А ПОКА у нас мало дорог, по таким технологиям построенным, нужно ограничивать и жестко штрафовать за перегруз, заставлять покупать дозвола на свехтяжелые перевозки - иначе и в будущем у нас не будет дорог и денег на их постройку, а старые - добьют окончательно.
Мені не подобається, що "мінінфраструктури" нахабно бреше. Бреше, завищуючи цифру "катастрофи", з однією-єдиною метою:
"обгрунтовує" майбутні крадіжки.
Пригадую в нашому місті клали асфальт в 1972 році. Той асфальт клали прямо на бруківку, правда дорогу розширяли і ставили бордюри підсипали їх щебенем зі смолою. Той асфальт протримався до до 2010 року, тобто май же 40 років. Рух транспорту був дуже інтенсивним, як легкового так і вантажного. Цікаво те, що в самі жаркі місяці асфальт не "плив", він тримався рівно і колії не утворювалися. Була зроблена каналізація по відведенню дощових і талих вод, яку щорічно чистили і вона працювала.
Десь в 2010 році захотілося комусь "зрізати" той совковий асфальт і покласти новий. Результат відомий, через два роки "незалежному асфальту" жаба дала цицьки. Весною, після зими новий асфальт розсипався.
Понятно , что для строительства бетонных дорог нужен цемент определенного качества , которого у нас не хватает , но Украина в состоянии постепенно решить этот вопрос за те деньги , которые вкладываются (воруются) каждый год на ремонт дорог.
Сегодня оказываетсяЁ что 97% зруйновано.
Совпадение? Не думаю(с)