9332 відвідувача онлайн
11 970 112

Поліцейський автомобіль збив на смерть пішохода під Харковом, - прокуратура

Сьогодні вночі на автодорозі Київ-Харків-Довжанський поблизу повороту до с. Рай-Оленівка поліцейський автомобіль збив пішохода.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Харківської області.

Як розповів в.о. начальника відділу прокуратури області Артем Ковальов, вночі 11 липня поточного року, на автодорозі Київ-Харків-Довжанський поблизу повороту до с. Рай-Оленівка поліцейський автомобіль збив пішохода.

Повідомляється, що потерпілий, 27-річний житель м. Люботин, від отриманих травм помер на місці.

"За попередніми даними, за кермом був лейтенант поліції. У салоні - старший сержант. Правоохоронці перебували на службі", - пояснив А. Ковальов.

Читайте також: Водій іномарки після ДТП у Львові збив поліцейського і зник

Зараз встановлюються всі обставини події. Тривають слідчі дії.

Максимальна санкція статті передбачає 8 років позбавлення волі.
Топ коментарі
+20
Тільки вчора поліцаї вбили двох людей в Харкові, зараз новина про вбитого пішохода в Харкові. Новини як з фронту. Нічого складніше велосипеда поліцаям давати не можна.
показати весь коментар
11.07.2016 11:46 Відповісти
+14
если "старые" мусора были мраком, то "новая" полиция - просто тихий ужас. понабирали какого-то молодняка дрищеватого вида, девчушек полтора метра росточком (реально полтора метра, из-за руля "приуса" одна кепка выглядывает), которые даже не представляют зачем они в этой "новой" полиции.
показати весь коментар
11.07.2016 11:51 Відповісти
+13
Еще, мне кажется, нужно запретить им ездить с мигалками. Если нет преследования реального преступника полицейская машина должна быть рядовым участником дорожного движения. Наличие мигалок только ослабляет внимание полицейского-водителя, т.к. он считает, что все его должны пропускать. Оттого и постоянные аварии.
показати весь коментар
11.07.2016 11:55 Відповісти

Завантаження...