9204 відвідувача онлайн
44 848 319

"Опоблок" пропонує розпустити парламент: "Ми готові скласти мандати"

Про це в ході погоджувальної ради депутатських груп і фракцій Ради заявив глава фракції Юрій Бойко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс".

"Ми наполягаємо на тому, що парламент повинен працювати. Або будьмо чесними перед виборцями: цей парламент не відбувся. Саморозпустімося, і нехай люди обирають парламент такий, який їм потрібен. Позиція нашої фракції - ми готові здати 43 мандати, нам треба ще 80 "з копійками" для того, щоб цей парламент перестав існувати, і люди обрали новий склад Ради", - заявив Бойко.

Читайте також: За даними розвідки ворог планує активізувати серйозні бойові дії на Донбасі в серпні - на початку вересня, - Парубій
Топ коментарі
+58
"Оппоблок" предлагает распустить парламент: "Мы готовы сдать мандаты" - Цензор.НЕТ 1788
показати весь коментар
11.07.2016 12:26 Відповісти
+40
а можно, чтобы жоппоблок сдали мандаты и .... всё?
показати весь коментар
11.07.2016 12:26 Відповісти
+34
нет, не все!
пусть сдадут мандаты, а тут их "гениальный прокугог" цап, и в клетку.
Неприкосновенности нет, а делишек там у каждого на десятку с конфискацией))
показати весь коментар
11.07.2016 12:28 Відповісти

Завантаження...