"Опоблок" пропонує розпустити парламент: "Ми готові скласти мандати"
Про це в ході погоджувальної ради депутатських груп і фракцій Ради заявив глава фракції Юрій Бойко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на"Інтерфакс".
"Ми наполягаємо на тому, що парламент повинен працювати. Або будьмо чесними перед виборцями: цей парламент не відбувся. Саморозпустімося, і нехай люди обирають парламент такий, який їм потрібен. Позиція нашої фракції - ми готові здати 43 мандати, нам треба ще 80 "з копійками" для того, щоб цей парламент перестав існувати, і люди обрали новий склад Ради", - заявив Бойко.
нет, не все! пусть сдадут мандаты, а тут их "гениальный прокугог" цап, и в клетку. Неприкосновенности нет, а делишек там у каждого на десятку с конфискацией))
пусть сдадут мандаты, а тут их "гениальный прокугог" цап, и в клетку.
Неприкосновенности нет, а делишек там у каждого на десятку с конфискацией))