За заступника голови МОЗ Василишина внесли 2,8 млн грн застави, - адвокат
Захист підозрюваного у хабарництві заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина заявляє про внесення за нього застави в 2 млн 856 гривень.
Про це Українським Новинам повідомив адвокат Микола Шупеня, передає Цензор.НЕТ."Не знаю, хто вніс заставу, швидше за все, його дочка", - сказав він.
За словами Шупені, наразі вирішується питання про вихід Василишина з-під варти, також готується подання апеляційної скарги на його арешт.
Як повідомлялося, 8 липня заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин був затриманий під час одержання хабара. Після затримання чиновника прокуратура почала проводити слідчі дії в МОЗ. За даними ГПУ, чиновник щотижня отримував 50-100 тис. грн за операції в Олександрівській лікарні.
Раніше суд заарештував на два місяці заступника міністра охорони здоров'я Василишина і призначив можливість внесення застави.
А имей сто друзей, как грится.
Что за власть у нас?