8032 відвідувача онлайн

За заступника голови МОЗ Василишина внесли 2,8 млн грн застави, - адвокат

Захист підозрюваного у хабарництві заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина заявляє про внесення за нього застави в 2 млн 856 гривень.

Про це Українським Новинам повідомив адвокат Микола Шупеня, передає Цензор.НЕТ.

"Не знаю, хто вніс заставу, швидше за все, його дочка", - сказав він.

За словами Шупені, наразі вирішується питання про вихід Василишина з-під варти, також готується подання апеляційної скарги на його арешт.

Читайте також: Затриманий заступник міністра Василишин здавав майданівців "Беркуту", коли був головним лікарем київської лікарні, - екс-заступник голови СБУ Трепак. ДОКУМЕНТ

Як повідомлялося, 8 липня заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин був затриманий під час одержання хабара. Після затримання чиновника прокуратура почала проводити слідчі дії в МОЗ. За даними ГПУ, чиновник щотижня отримував 50-100 тис. грн за операції в Олександрівській лікарні.

Раніше суд заарештував на два місяці заступника міністра охорони здоров'я Василишина і призначив можливість внесення застави.
Топ коментарі
+19
и пушов василишин додому)))
А имей сто друзей, как грится.
показати весь коментар
11.07.2016 14:58 Відповісти
+18
Уже билет в рашу готов, срочно машину к трапу..
Что за власть у нас?
показати весь коментар
11.07.2016 14:59 Відповісти
+18
почему нет процедуры проверки происхождения средств вносимых как залог?
показати весь коментар
11.07.2016 15:03 Відповісти

Завантаження...