5652 відвідувача онлайн
11 296 61

У голови Дніпропетровської ОДА Резніченка викрали позашляховик Range Rover

Про це повідомляє місцевий сайт 056.ua з посиланням на прес-секретаря обласного управління Нацполіції Ганну Старчевську, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, позашляховик, який належить Резніченку, пригнав на стоянку водій-охоронець губернатора.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Дві дорогі іномарки з підробленими номерами агрегатів затримано на кордоні з Румунією. ФОТО

Уночі на очах охоронця джип із викрадачами рвонув зі стоянки, зніс шлагбаум і помчав.

"По області оголошено план "перехоплення". Наші співробітники вживають усіх необхідних заходів, щоб знайти машину і викрадача", - повідомила Старчевська
Топ коментарі
+27
от горе луковое, давай номер карты, ща скинемся слуге народному на новое корыто !
показати весь коментар
12.07.2016 15:03 Відповісти
+17
это становится трендом... авторобингуды))) угоняют машины у чиновников и раздают бедным... по частям)
показати весь коментар
12.07.2016 15:06 Відповісти
+12
подрабатывал ночами в макдодике, мыл посуду.
показати весь коментар
12.07.2016 15:08 Відповісти

Завантаження...