Обвинувачений у корупції заступник міністра Василишин уже вдома, - адвокат
Підозрюваного в корупції заступника міністра охорони здоров'я України Романа Василишина відпустили з-під варти під заставу.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив адвокат Романа Василишина Микола Шупеня.
"Він уже на свободі. Його відпустили десь годину тому (близько 18:00-18:30 - ред.). Він уже в колі рідних. Підтверджуючі документи є. Вимоги закону дотримані повністю", - сказав Шупеня.
Адвокат Василишина також повідомив, що його самопочуття в нормі і зараз він перебуває зі своєю сім'єю.
"Можу повідомити, що він почувається нормально. На рівні людини, яка чотири дні перебувала в шоковому стані в місцях позбавлення волі", - повідомив адвокат.
Адвокат також зазначив, що про наступну дату проведення судового засідання у справі Василишина йому поки що невідомо.
"Щодо перенесення судового засідання поки що мені нічого не відомо: ні час його проведення, ні місце", - розповів адвокат.
Нагадаємо, 8 липня заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин був затриманий під час одержання хабара. Після затримання чиновника прокуратура почала проводити слідчі дії в МОЗ. За даними ГПУ, чиновник щотижня отримував 50-100 тис. грн за операції в Олександрівській лікарні.
Раніше суд заарештував на два місяці заступника міністра охорони здоров'я Василишина і призначив можливість внесення застави.Джерело:https://censor.net/ua/n396932
11 липня захист підозрюваного в хабарництві заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина заявив про внесення за нього застави в 2 млн 856 гривень.
Топ коментарі
+29 Valery Skubko
показати весь коментар
12.07.2016 20:38 Відповісти Посилання +26 Aguka
показати весь коментар
12.07.2016 20:42 Відповісти Посилання +25 Власов Сергей #321358
показати весь коментар
12.07.2016 20:40 Відповісти Посилання