"Самопоміч" виступає за продовження поточної сесії Ради, - нардеп
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович.
"Ми за продовження сесії. Працювати потрібно стільки, скільки потрібно. Ми давно ставили питання шодо тарифів, ще з весни минулого року, і вимагали створення комісії і вказували на ті прорахунки. Ми наполягаємо, що тарифи на сьогодні повинні бути знижені, тому що сама по собі ця ситуація є повним нонсенсом, коли більше як половина населення України є залежними від субсидій. Це абсолютно неправильний підхід, тому що допомога з боку держави повинна бути не тільки адресною, але вона повинна бути монетизованою", - заявив він.
"Ми за продовження сесії. Працювати потрібно стільки, скільки потрібно. Ми давно ставили питання шодо тарифів, ще з весни минулого року, і вимагали створення комісії і вказували на ті прорахунки. Ми наполягаємо, що тарифи на сьогодні повинні бути знижені, тому що сама по собі ця ситуація є повним нонсенсом, коли більше як половина населення України є залежними від субсидій. Це абсолютно неправильний підхід, тому що допомога з боку держави повинна бути не тільки адресною, але вона повинна бути монетизованою", - заявив він.
Топ коментарі
+2 Aleks_15
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти Посилання +1 ITLaB
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти Посилання +1 Валерий Бондарь #94521
показати весь коментар
13.07.2016 10:33 Відповісти Посилання