10189 відвідувачів онлайн
1 412 10

"Самопоміч" виступає за продовження поточної сесії Ради, - нардеп

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович.

"Ми за продовження сесії. Працювати потрібно стільки, скільки потрібно. Ми давно ставили питання шодо тарифів, ще з весни минулого року, і вимагали створення комісії і вказували на ті прорахунки. Ми наполягаємо, що тарифи на сьогодні повинні бути знижені, тому що сама по собі ця ситуація є повним нонсенсом, коли більше як половина населення України є залежними від субсидій. Це абсолютно неправильний підхід, тому що допомога з боку держави повинна бути не тільки адресною, але вона повинна бути монетизованою", - заявив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Через розгляд політичних законів у Ради не доходять руки до економіки, - Transparency International
Топ коментарі
+2
Такие зарплаты из бюджета получать и уходить на какие-то каникулы это преступление во время войны. Да они обязаны пахать , а не работать.
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
+1
все с опозданием в два года...
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
+1
"Самопомич" выступает за продление текущей сессии Рады, - нардеп - Цензор.НЕТ 9565
показати весь коментар
13.07.2016 10:33 Відповісти

Завантаження...