11581 відвідувач онлайн
1 333 10

"Самопоміч" виступає за продовження поточної сесії Ради, - нардеп

У фракції "Самопомочі" виступають за продовження поточної сесії Верховної Ради України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович.

"Ми за продовження сесії. Працювати потрібно стільки, скільки потрібно. Ми давно ставили питання шодо тарифів, ще з весни минулого року, і вимагали створення комісії і вказували на ті прорахунки. Ми наполягаємо, що тарифи на сьогодні повинні бути знижені, тому що сама по собі ця ситуація є повним нонсенсом, коли більше як половина населення України є залежними від субсидій. Це абсолютно неправильний підхід, тому що допомога з боку держави повинна бути не тільки адресною, але вона повинна бути монетизованою", - заявив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Через розгляд політичних законів у Ради не доходять руки до економіки, - Transparency International
Топ коментарі
+2
Такие зарплаты из бюджета получать и уходить на какие-то каникулы это преступление во время войны. Да они обязаны пахать , а не работать.
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
+1
все с опозданием в два года...
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
+1
"Самопомич" выступает за продление текущей сессии Рады, - нардеп - Цензор.НЕТ 9565
показати весь коментар
13.07.2016 10:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а что ни кто не предлогает отменить залог про корупциооным делам? Почему ни рошен,ни Уля ни скотыняка этого не делают? Почему дают хапугам шанс убегать. Вопрос со звёздочкой для сашко крещатика )))
показати весь коментар
13.07.2016 10:29 Відповісти
Задай вопрос по-человечески-будет и ответ.
показати весь коментар
13.07.2016 10:33 Відповісти
ты что такая обидчевая)))??
показати весь коментар
13.07.2016 10:34 Відповісти
Не умеешь говорить-разговора и не будет.
показати весь коментар
13.07.2016 10:38 Відповісти
все с опозданием в два года...
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
Такие зарплаты из бюджета получать и уходить на какие-то каникулы это преступление во время войны. Да они обязаны пахать , а не работать.
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
а остальніе, шо отдіх перенести не можуть?!
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
"Самопомич" выступает за продление текущей сессии Рады, - нардеп - Цензор.НЕТ 9565
показати весь коментар
13.07.2016 10:33 Відповісти
Попы всегда приходят! Только чаще после войск, но , иногда и наоборот! В истории человечества было так, хотя с Украиной может быть и по - другому.
показати весь коментар
13.07.2016 10:41 Відповісти
самая непыльная работенка - нардеп! с каждым созывом страна падает все ниже и ниже. и за это им такие зарплаты куча льгот им и их семьям шикарные пенсии и ну оооочень длинные каникулы...есть ли вообще мозг у нации позволяющей такое????
показати весь коментар
13.07.2016 10:50 Відповісти