За "парад Гелендвагенів" покарають керівників Академії ФСБ
Федеральна служба безпеки Росії завершила перевірку щодо скандального автопробігу в Москві випускників академії відомства, за результатами якої будуть вжиті дисциплінарні заходи щодо керівництва закладу.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ФСБ РФ.
"Уперше за багато років у ході урочистих заходів поза службою слухачі привернули увагу суспільства. Їхня нескромна, демонстративна особиста поведінка, пов'язана з короткостроковою орендою в одній із фірм автомобілів підвищеної комфортності, викликала справедливе обурення громадян та різкий осуд у військових колективах органів безпеки, оскільки це не відповідає Кодексу етики та службової поведінки.
Стосовно винних осіб прийняті принципові персональні рішення щодо зміни умов проходження ними служби. До керівного складу Академії застосовані суворі заходи дисциплінарної відповідальності, в тому числі низку керівників понижено на посадах, декого буде звільнено", - йдеться в повідомленні.
При цьому у ФСБ зазначили, що в ході перевірки було встановлено, що в Інтернеті "для нагнітання ситуації були використані численні фальсифіковані відео- та інші матеріали, нібито пов'язані з випускниками академії та вказаними подіями".
Нагадуємо, в кінці червня в соціальних мережах з'явилися відеоролики, на яких зображений імпровізований автопробіг випускників академії ФСБ по Москві. У ньому брали участь близько трьох десятків автомобілів "Мерседес Гелендваген".
какая же это фирма имеет такой парк гелендвагенов для аренды?
втиральщики винторогих мозгов, могли бы придумать более правдоподобную отмазку...