Тристороння контактна група провела відеоконференцію з представниками ОРДЛО, - Оліфер
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає Цензор.НЕТ.
"Щойно відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участі представників окремих районів Донецької та Луганської областей.
Під час скайп-зустрічі заслухали звіт робочої підгрупи з безпеки. Домовилися продовжити роботу з доузгодження Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі", - написала Оліфер.
Топ коментарі
+21 Люцифер
показати весь коментар
14.07.2016 20:44 Відповісти Посилання +19 Ars UA
показати весь коментар
14.07.2016 20:42 Відповісти Посилання +10 Garsia UA
показати весь коментар
14.07.2016 20:46 Відповісти Посилання
Українці домовляються з двома кланами терористів і вбивць