6740 відвідувачів онлайн
11 355 145

Тристороння контактна група провела відеоконференцію з представниками ОРДЛО, - Оліфер

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передає Цензор.НЕТ.
"Щойно відбулася відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участі представників окремих районів Донецької та Луганської областей.

Читайте також: Україна наполягає на створенні підгрупи з відновлення контролю Києва над українсько-російським держкордоном, - Оліфер про підсумки зустрічі в Мінську

Під час скайп-зустрічі заслухали звіт робочої підгрупи з безпеки. Домовилися продовжити роботу з доузгодження Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі", - написала Оліфер.
Топ коментарі
+21
Трехсторонняя контактная группа провела видеоконференцию с представителями ОРДЛО, - Олифер - Цензор.НЕТ 5124
показати весь коментар
14.07.2016 20:44 Відповісти
+19
***,це якась фантасмагорія... Українці домовляються з двома кланами терористів і вбивць Про якісь досогласованія... З терористами у всьому світі НЕ ДОМОВЛЯЮТЬСЯ! ЇХ ЗНИЩУЮТЬ!
показати весь коментар
14.07.2016 20:42 Відповісти
+10
Стандартные высеры для лохов,а основные вопросы и темы решаются в подгруппах,придуманными миролюбом,все бизнес интересы обеих сторон трут именно там,и это больше всего интересует гавнокома,а не эти видеоконференции
показати весь коментар
14.07.2016 20:46 Відповісти

Завантаження...