Військові заколотники, що утримували будівлю генштабу Туреччини, здалися владі
В Анкарі здалася велика група солдатів і офіцерів, які підтримали військовий заколот і зайняли будівлю генерального штабу, передає агентство "Анадолу".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA.Усього в будівлях генштабу і сусідній жандармерії перебувало близько 150 заколотників. Вони склали зброю після переговорів із представниками проурядових військ. За словами свідків, військових вивезли з генштабу автобусами після ретельного обшуку. У цій групі є також представники командування - 13 офіцерів турецького флоту.
Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 липня в Туреччині сталася спроба захоплення влади. Група військових спробувала скинути уряд.
Влада Туреччини заявила, що переворот не вдався. Прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим повідомив про затримання 2 839 бунтівників. Внаслідок спроби перевороту загинули 194 людини, понад півтисячі поранено.
Что-то очень криво всё пошло...