До катастрофи з "Боїнгом" над Донбасом причетні російські військові, - посольство США
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в заяві посольства США в Україні.
"У жовтні 2015 року ми схвалили висновки комісії з безпеки Нідерландів, оприлюднені в її остаточній доповіді, про причини аварії MH-17", - нагадують у диппредставництві. У цьому звіті підтверджено, що літак був збитий ракетою "земля - повітря".
На думку США, ракета була випущена з контрольованої бойовиками території на сході України.
Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Загинули 298 осіб.
Топ коментарі
+52 MsSem22 .
показати весь коментар
17.07.2016 12:57 Відповісти Посилання +30 Люцифер
показати весь коментар
17.07.2016 12:54 Відповісти Посилання +26 Іван Богун #145935
показати весь коментар
17.07.2016 12:49 Відповісти Посилання