9794 відвідувача онлайн
25 421 117

На 114 луганському окрузі перемагає кандидат від "Нашого краю" Шахов, - екзит-пол

Сергій Шахов, кандидат від партії "Наш край", за даними екзит-полу, є лідером гонки в 114-му окрузі.

Про це повідомив директор дослідницької компанії "Стратегія Рост" Валентин Ходулін, передає Цензор.НЕТ.

Так, згідно з даними екзит-полу, в 114 окрузі за Шахова проголосували 18,46% тих, прийшов на дільниці. Друге місце після Шахова зайняв Валерій Мошенський (самовисуванець), який значно відстав від нього - 8,15%.

Всі інші кандидати набрали ще менше. Олег Кобзар (самовисуванець) - 5,06%, Ірина Верігіна ("Батьківщина") - 2,39%, Борис Лебедєв ("Опозиційний блок") - 1,96%, Андрій Лесик (самовисуванець) - 1,47%, Тарас Костанчук (самовисуванець) - 1,28%.

Читайте також: Результати екзитполів на довиборах у Раду на семи округах (оновлюється)

Явка виборців, за даними компанії "Стратегія Рост", становить на 20:00 - 29,2%.

Опитування проведене за власною ініціативою ТОВ "Стратегія Рост" 17 липня 2016 року в Луганській області на виході з виборчих дільниць. Інтерв'юери проводили опитування на всіх дільницях округу. Всього опитано 14874 виборців. Статистична похибка вибірки не перевищує 1,5%.

Нагадаємо, що сьогодні в 7 округах в Україні проходять довибори до Верховної Ради. Один з найскладніших округів - луганський 114 округ, де зареєстровано 107 кандидатів.

экзитпол
Топ коментарі
+29
Кто бы сомневался,рыги и барыги везде побеждают,на этом шахове клейма негде ставить за все его дела,так себя чувствовать та еще и на выборы идти и побеждать донецкие бандиты могут только при власти предателей
показати весь коментар
17.07.2016 20:55 Відповісти
+18
Чему ты радуешься *****,ты биографию этого ублюдка смотрел
показати весь коментар
17.07.2016 20:56 Відповісти
+17
"Мыши кололись, плакали, но продолжали жрать кактус"...
показати весь коментар
17.07.2016 20:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
http://www.technosotnya.com/2016/07/Bolee-200-soldat-RF-sgorelo-v-Sirii-Unichtozheny-**********-vertolety-i-samolety-Video.html Более 200 солдат РФ сгорело в Сирии. Уничтожены боеприпасы, вертолеты и самолеты
показати весь коментар
17.07.2016 21:52 Відповісти
Мне очень нравится, но если бы еще это было правдой...
показати весь коментар
18.07.2016 00:05 Відповісти
Народные депутаты -- слуги народа , сами себе устанавливают зарплату , обязанности и права и пользы от них для народа ноль . Поэтому зарплату , обязаности и права нардепам -- слугам народа должен устанавливать народ . Тогда нардепы -- слуги народа будут работать на благо народа , а не валять дурака
показати весь коментар
17.07.2016 21:56 Відповісти
Наш край это че за хрень такая? Рыги перекрашенные что ли?
показати весь коментар
17.07.2016 22:41 Відповісти
что, по цвету эмблемы не видно?
показати весь коментар
17.07.2016 22:45 Відповісти
Так вот она и насторожила, а еще само название. Эти твари любят употреблять регион/край и т.п. хрень...
показати весь коментар
17.07.2016 22:47 Відповісти
Наша Україна. Не настораживало?
показати весь коментар
18.07.2016 00:33 Відповісти
Нет меня такие как ты настораживают. Те которые Украину сравнивают с регионом или краем!
показати весь коментар
18.07.2016 10:53 Відповісти
А меня НАШЕ настораживает обычно.
показати весь коментар
18.07.2016 13:43 Відповісти
Тю... а че? Они же про свое, а не про наше
показати весь коментар
18.07.2016 13:44 Відповісти
Не название, а что оно кацап
показати весь коментар
18.07.2016 08:05 Відповісти
Насправді все трохи складніше. Хоча чому складніше, коли корито спільне?
На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 6442
показати весь коментар
17.07.2016 23:09 Відповісти
На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 8760

На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 7878

На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 1090
На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 9728

На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 2346

На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 952
На 114 луганском округе побеждает кандидат от "Нашего края" Шахов, - экзитпол - Цензор.НЕТ 4579
показати весь коментар
17.07.2016 23:27 Відповісти
тогда понятно... очередной сильный хозяйственник.
показати весь коментар
18.07.2016 10:54 Відповісти
"Всё куйня,давай по новой!" (с)

https://www.youtube.com/watch?v=f8b6PeKA3FM
показати весь коментар
17.07.2016 23:37 Відповісти
за насквозь отреформированную еврошоколадку голосовать освобожденные даунбасеры не хотят, так приходится подсовывать им перекрасившихся (от тюрьмы) овощей