9204 відвідувача онлайн
3 929 16

Третю ніч поспіль терористи обстрілюють Станицю Луганську, - прес-офіцер

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прес-офіцер оперативно-тактичного командування "Луганськ" у зоні АТО Сергій Берец.

"Ситуація залишається стабільною і контрольованою підрозділами Збройних сил України. Упродовж минулої доби збройними формуваннями, керованими російським окупантом, було скоєно 10 обстрілів позицій ЗСУ (на луганському напрямку, - Ред.). Всі обстріли проводилися темної пори доби, за винятком двох, які сталися вдень. Ворог, застосувавши 82-мм міномет і гранатомети різних систем, здійснив обстріл позицій ЗСУ в районі населених пунктів Новозванівка і Троїцьке у напрямку Калинового та Калиново-Борщуватого. З настанням темряви бандити вели вогонь по позиціях наших військовослужбовців у районі населених пунктів Новоолександрівка, Богуславське і Попасна з напрямку Молодіжного, знову ж використовуючи 82-мм міномет, гранатомети різних систем і великокаліберні кулемети. Вже третю ніч поспіль бойовики продовжують обстріл Станиці Луганської у напрямку гір князя Ігоря і пішохідного моста ... Також сьогодні вночі в тому напрямку працював ворожий снайпер", - зазначив він.

Читайте також: З початку доби бойовики обстрілюють зі 120-мм і 82-мм мінометів Широкине, Старогнатівку і Талаківку, - прес-центр штабу АТО

При цьому Берец підкреслив, що бойовики навмисно провокують українських військовослужбовців у районі Станиці Луганської, щоб закрити КПВВ. "Бойовики намагаються провокувати наших військовослужбовців і робити все, щоб закрити пропускний пункт "Станиця Луганська", створюючи цивільним великі незручності", - сказав він.

За словами Береца, за минулу добу серед особового складу ЗСУ на луганському напрямку втрат немає.
Топ коментарі
+3
Только парадов сейчас и не хватает главнокомандующему.
показати весь коментар
22.07.2016 11:48 Відповісти
+2
https://www.facebook.com/maxim.kolesnikov.900 Max Kolezznikov with https://www.facebook.com/max.kolesnikov1977 Max Kolesnikov .
https://www.facebook.com/maxim.kolesnikov.900/posts/1226880270678993 1 hr ·

Я долго не реагировал на вбросы со стороны Надежды Савченко, но это...
Савченко на 5-м канале заявила, что нам - нам, Украине и украинцам, - придется ПРОСИТЬ ПРОЩЕНИЯ. У матерей погибших "бойцов" ДэНэРэ и ЛэНэРэ. Мол это власть Украины за 25 лет довела до того, что люди готовы убивать один другого (!!!).
Влада Украины довела, *****. Не Россия оккупировала Крым и Донбасс и устроила войну. Народный депутат заявляет, что у нас гражданская война, вызванная действиями властей Украины на протяжении 25 лет независимости.

Шли бы Вы ***** со своими предложениями извиняться, шановна Надія.
Я извиняюсь перед всеми своими читателями за то, что поддержал несколькими своими постами раскрутку этого персонажа. У меня больше не осталось сомнений в том, что Савченко - засланный казачок, цель которого - быть рупором Кремля.
показати весь коментар
22.07.2016 12:29 Відповісти
+1
И покаяться перед даунбасом осталось
показати весь коментар
22.07.2016 11:50 Відповісти

Завантаження...