10058 відвідувачів онлайн

Російські окупанти підняли в небо аеростат на адмінкордоні з Кримом

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держприкордонслужби.
"Сьогодні близько 9:00 у районі Арабатської стрілки прикордонний наряд відділу "Генічеськ" Бердянського загону зафіксував факт підняття в повітря аеростата російсько-окупаційними військами.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Прикордонники затримали "Роллс-ройс" на виїзді з Криму

Ціль нерухома, її піднято над тимчасово окупованою територією Криму на відстані близько одного кілометра від адмінкордону, імовірно, з метою відеоспостереження", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+16
Крымчане хотят хоть с аэростата посмотреть на продукты.
показати весь коментар
22.07.2016 21:02 Відповісти
+16
https://petition.president.gov.ua/petition/25543

Российские оккупанты подняли в небо аэростат на админгранице с Крымом - Цензор.НЕТ 5944
показати весь коментар
22.07.2016 21:18 Відповісти
+14
Вообще охерели рашисты
В ответ поднять в воздух надувное чучело пуйла и написать: Путин - ху.ло. Пусть наблюдают.
показати весь коментар
22.07.2016 20:58 Відповісти

Завантаження...