Російські окупанти підняли в небо аеростат на адмінкордоні з Кримом
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держприкордонслужби.
"Сьогодні близько 9:00 у районі Арабатської стрілки прикордонний наряд відділу "Генічеськ" Бердянського загону зафіксував факт підняття в повітря аеростата російсько-окупаційними військами.
Ціль нерухома, її піднято над тимчасово окупованою територією Криму на відстані близько одного кілометра від адмінкордону, імовірно, з метою відеоспостереження", - йдеться в повідомленні.
В ответ поднять в воздух надувное чучело пуйла и написать: Путин - ху.ло. Пусть наблюдают.