5842 відвідувача онлайн
21 819 318

Житель Закарпаття обстріляв 13-річного хлопця, який крав квіти

На Закарпатті чоловік стріляв у підлітка, який рвав квіти в його дворі. Потерпілого госпіталізовано з численними пораненнями.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Закарпатській області, 13-річний хлопчик, житель села Баранинці (Ужгородський район), намагався зірвати кілька троянд у чужому дворі в сусідньому селі Коритняни. Коли хлопця помітив господар, він взяв мисливську рушницю (зареєстровану) і почав стріляти.

Хлопець зазнав вогнепальних поранень грудної клітини, ноги і шиї. За словами лікарів, його стан стабільно важкий.

Порушено кримінальну провадження за ст. 15 Кримінального кодексу (замах на злочин).

Читайте також: "Із 1 вересня у навчальних закладах Хмельницького не буде більше добровільно-примусових батьківських внесків", - мер Симчишин
Топ коментарі
+29
Да ни фига! Сейчас все ограбления вооруженные, потому, что гниды понимают, что не получат вооруженного отпора!
показати весь коментар
31.07.2016 17:29 Відповісти
+28
если бы оружие было у всех то краж бы не было.
показати весь коментар
31.07.2016 17:27 Відповісти
+25
https://censor.net/user/324707 - сегодня цветы, завтра кошелек, потом сережки с ушей, потом..... Но, стрелять нужно было горохом, фасолью или крупной солью конечно... А потом найти папашку пацана, и тому уже врубить по полной программе, что бы воров не разводил... . Ну не хотят жители Закарпатья.., что бы у них было как в Донецке.. - заборы даже почти не ставят там...
показати весь коментар
31.07.2016 17:40 Відповісти

Завантаження...