Клінтон звинуватила російські спецслужби у зломі комп'ютерної мережі нацкомітету демократів
Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила російські спецслужби у зломі комп'ютерної мережі Національного комітету демократів (DNC).
Reuters.Клінтон також звинуватила кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа в тому, що він висловлює підтримку президенту Росії Володимиру Путіну.
"Ми знаємо, що російські спецслужби зламали DNC, і ми знаємо, що вони забезпечили можливість публікації багатьох із цих листів", - сказала вона.
Раніше в штабі Клінтон підтвердили факт злому серверів демократів.
Сайт WikiLeaks опублікував електронне литуваня національного комітету демократів, яке привело до критики партії за її негативне ставлення до одного з кандидатів в президенти США - Берні Сандерса. При цьому ЗМІ повідомляли, що хакери, які працюють з російською владою, можуть бути причетні до злому.
Топ коментарі
+23 Eispickel
показати весь коментар
31.07.2016 18:26 Відповісти Посилання +22 Eispickel
показати весь коментар
31.07.2016 18:27 Відповісти Посилання +16 Близнец 2
показати весь коментар
31.07.2016 18:43 Відповісти Посилання