9157 відвідувачів онлайн
7 994 87

Клінтон звинуватила російські спецслужби у зломі комп'ютерної мережі нацкомітету демократів

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила російські спецслужби у зломі комп'ютерної мережі Національного комітету демократів (DNC).

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters.

Клінтон також звинуватила кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа в тому, що він висловлює підтримку президенту Росії Володимиру Путіну.

"Ми знаємо, що російські спецслужби зламали DNC, і ми знаємо, що вони забезпечили можливість публікації багатьох із цих листів", - сказала вона.

Раніше в штабі Клінтон підтвердили факт злому серверів демократів.

Сайт WikiLeaks опублікував електронне литуваня національного комітету демократів, яке привело до критики партії за її негативне ставлення до одного з кандидатів в президенти США - Берні Сандерса. При цьому ЗМІ повідомляли, що хакери, які працюють з російською владою, можуть бути причетні до злому.

Також читайте: "Гілларі добре знає і розуміє Україну", - Яценюк побажав успіху на президентських виборах у США кандидату від демократів
Топ коментарі
+23
Клинтон обвинила российские спецслужбы во взломе компьютерной сети нацкомитета демократов - Цензор.НЕТ 8260
показати весь коментар
31.07.2016 18:26 Відповісти
+22
Клинтон обвинила российские спецслужбы во взломе компьютерной сети нацкомитета демократов - Цензор.НЕТ 1053
показати весь коментар
31.07.2016 18:27 Відповісти
+16
Она себе на этом карьеру сделала. Простила Клинтона, сохранила семью и таким образом показала всем, что является морально готовой ко всему. Не думай, что Хиллари прям тупая. Эта женщина ещё та кобра.
показати весь коментар
31.07.2016 18:43 Відповісти

Завантаження...